Dnes najčítanejšie
PREHĽAD: Ceny pohonných hmôt sa v Žiline blížia k hranici 2 eur za liter, nafta je opäť drahšia ako benzín

10 jún 2022 - 10:21
Anna Holešová

AKTUALIZÁCIA: Nezvestnú Vanesu Ovečkovú z Diviny našli živú a zdravú

Foto: AKTUALIZÁCIA: Nezvestnú Vanesu Ovečkovú z Diviny našli živú a zdravú
Foto: KR PZ Žilina
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline vyhlásilo pátranie po nezvestnej mladistvej Vanese Ovečkovej. Mladá študentka odišla vo štvrtok 9. júna v ranných hodinách z domu do školy, kam nikdy nedorazila. Odvtedy s nikým nekomunikuje a miesto jej pobytu zostáva neznáme.

Vanesa má len sedemnásť rokov, je štíhlej postavy s výškou 165 centimetrov. Má dlhé, rovné čierne vlasy a hnedé oči. Spoznať ju môžete aj podľa tetovania na ľavej ruke.

V čase, kedy odišla z domu v obci Divina, mala mladá študentka oblečené čierne rifľové nohavice, ružovo-bielu mikinu a čiernu koženú bundu. Na nohách mala obuté biele tenisky a na chrbte niesla čierny ruksak.

„Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby. Do súčasnej doby sa ju však nepodarilo vypátrať,“ uviedol Radko Moravčík, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Pokiaľ viete, kde sa nezvestná Vanesa nachádza, alebo máte akékoľvek informácie, ktoré by mohli polícii pomôcť pri pátraní, zavolajte na bezplatnú telefónnu linku 158. Políciu môžete kontaktovať aj prostredníctvom ich oficiálnej facebookovej stránky alebo na najbližšom útvare policajného zboru.

AKTUALIZÁCIA: Mladú Vanesu našli, je živá a v poriadku.


Dopravný servis
Oškerda
Kolóna
15:30
Rudinka
Kolóna
15:28
Strečno
Kolóna
15:27
Nemocničná
Kolóna
15:00
Strečno
Kolóna
15:00
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina