Dnes najčítanejšie
PREHĽAD: Ceny pohonných hmôt sa v Žiline blížia k hranici 2 eur za liter, nafta je opäť drahšia ako benzín

03 jún 2022 - 12:19
Anna Holešová

Polícia v Čadci pátra po mužovi podozrivom z krádeže, zverejnila snímky z bezpečnostných kamier

Foto: Polícia v Čadci pátra po mužovi podozrivom z krádeže, zverejnila snímky z bezpečnostných kamier
Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline vyhlásilo pátranie po neznámom mužovi. Polícia prosí širokú verejnosť o pomoc s odhalením totožnosti osoby na zverejnených snímkach príspevkom na sociálnej sieti.

Muž, ktorého zaznamenali bezpečnostné kamery je podozrivý zo spáchania zločinu krádeže, ktorú vyšetrujú policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Čadci.

„Polícia v súvislosti s uvedeným prípadom Vás žiada o pomoc pri stotožnení podozrivej osoby, ktorá bola zachytená kamerovým systémom,“ uviedlo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline.

Podozrivý muž na záberoch je pravdepodobne v strednom veku. Má silnejšiu postavu a dohola oholenú hlavu. V čase krádeže mal oblečené tmavé tričko s krátkym rukávom a farebným motívom a tmavé nohavice. V ľavej ruke niesol igelitovú tašku. Jedna z bezpečnostných kamier ho zachytila aj počas rozhovoru s druhým mužom.

Pokiaľ ste osobu na snímkach spoznali, kontaktujte políciu na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo správou na ich oficiálnej facebookovej stránke.


Dopravný servis
Oškerda
Kolóna
15:30
Rudinka
Kolóna
15:28
Strečno
Kolóna
15:27
Nemocničná
Kolóna
15:00
Strečno
Kolóna
15:00
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina