Dnes najčítanejšie
Pri Martine došlo k zrážke troch vozidiel, tragická dopravná nehoda si vyžiadala dva životy

28 máj 2022 - 12:57
Anna Holešová

V Žiline sa na Deň detí môžete tešiť na súťaže, dobrodružstvá so psíkmi či divadelné predstavenia

Foto: V Žiline sa na Deň detí môžete tešiť na súťaže, dobrodružstvá so psíkmi či divadelné predstavenia
Foto: Ilustračné foto/pixabay.com
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Program pre tých najmenších pri príležitosti Medzinárodného dňa detí pripravilo aj mesto Žilina. Podujatie sa bude konať v stredu 1. júna v žilinskom Sade SNP, vítané sú deti v každom veku spolu so svojimi rodinami.

Oslava Dňa detí začne o 14:00 hod. popoludní a potrvá až do 18:00 hod. Počas štyroch hodín sa návštevníci môžu tešiť na rôzne zábavné aktivity, ktoré pre nich mesto pripravilo. Deti sa môžu zviezť na lanovke, vyskúšať si streľbu z luku, zahrať sa na rybárov alebo sa farbami na tvár nechať premeniť na rozprávkové bytosti či rôzne zvieratká.

Súčasťou programu budú aj ukážky prvej pomoci, zakladanie papuče na policajnom aute, šachy či tvorivé dielne. Pre deti sú navyše pripravené rôzne zážitkové aktivity so psíkmi. Chýbať samozrejme nebudú ani balóny a sladké dobroty ako cukrová vata či zmrzlina, ktoré deti dostanú zadarmo. Pri niektorých aktivitách si návštevníci budú môcť zasúťažiť a získať rôzne odmeny.

„Na 10 súťažných stanovištiach v sade budú deti zbierať pečiatky za splnené úlohy, odmenou im budú sladkosti a darčeky. Návštevníkov podujatia potešia o 15:00 hod. a o 17:00 hod. dve divadelné predstavenia O príšerne krásnej princeznej a Zlatý hrdina v podaní FÉDER TEÁTER,“ uviedol hovorca mesta Žilina Vladimír Miškovčík.  

Miesto: Sad SNP, Žilina
Dátum: 01.06.2022 - 14:00    18:00Dopravný servis
Strečno
Kolóna
22:38
Mojšova Lúčka
Zver pri ceste
22:08
Mojšova Lúčka
Kolóna
21:43
Košická
Kolóna
21:40
Strečno
Jama na ceste
21:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina