Dnes najčítanejšie
Pri Martine došlo k zrážke troch vozidiel, tragická dopravná nehoda si vyžiadala dva životy

23 máj 2022 - 10:12

V herni v centre Žiliny sa pobili traja zákazníci, privolaná hliadka zadržala muža v pátraní

Foto: V herni v centre Žiliny sa pobili traja zákazníci, privolaná hliadka zadržala muža v pátraní
Foto: ilustračné
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Žilinskí mestskí policajti majú za sebou nočnú službu, počas ktorej vyriešili dva vážne prípady. Okrem bežných situácií, ktoré zvyknú riešiť a preverovať, boli približne dvadsať minút po polnoci privolaní na pomoc žene, ktorá mala zablúdiť v oblasti okružnej križovatky Rondel.

O preverenie požiadal operátor tiesňovej linky 112. Žena mala zablúdiť z dôvodu zrakového a iného zdravotného postihnutia. Hliadkou mestskej polície bola oznamovateľka prostredníctvom postupného vyťažovania cez mobilný telefón nájdená na ulici Juraja Závodského. Príslušníci ju previezli do miesta bydliska, kde si ju prevzal rodinný príslušník. 

Druhý prípad riešila hliadka krátko po druhej hodine nadránom. Aktivácia poplachového zariadenia mala za následok výjazd hliadky do herne v centre mesta.

„Dôvodom boli nezhody medzi tromi zákazníkmi, ktoré vyústili do fyzického konfliktu. Schladenie hlavy potreboval jeden zo zúčastnených, proti ktorému hliadka použila donucovacie prostriedky. Po obnovení verejného poriadku bolo preverovaním zistené, že jeden z trojice mužov figuruje v databáze hľadaných osôb,“ spresňuje Mestská polícia Žilina.

Zadržaný muž tak na základe zistenej informácie putoval rovno do rúk privolanej hliadke Policajného zboru, ktorá si hľadaného a prípad prevzala na ďalšie riešenie.


Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Kolóna
21:43
Košická
Kolóna
21:40
Strečno
Jama na ceste
21:10
Košická
Kolóna
20:44
Závodie
Jama na ceste
20:24
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina