Dnes najčítanejšie
Pri Martine došlo k zrážke troch vozidiel, tragická dopravná nehoda si vyžiadala dva životy

22 máj 2022 - 10:49
Dominika Rovňanová

Kriminálnej polícii sa podarilo vypátrať jedného z dvojice hľadaných Žilinčanov

Foto: Kriminálnej polícii sa podarilo vypátrať jedného z dvojice hľadaných Žilinčanov
Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline v uplynulých dňoch žiadalo občanov o súčinnosť pri hľadaní viacerých osôb s trvalým bydliskom v okrese Žilina. Najnovšie polícia vyhlásila pátranie po dvoch mužoch, ktorí majú trvalé bydlisko v meste Žilina.

24-ročného muža menom Ivan Ďuriš (na fotografii vľavo) polícia hľadá z dôvodu, že bol naňho Okresným súdom v Bratislave vydaný príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody.

V prípade 25-ročného Ivana Pacíka (na fotografii vpravo) vydal príkaz na vzatie do väzby Okresný súd v Žiline. Obaja hľadaní sa skrývajú, aby na výkon trestu nemuseli nastúpiť.

Ak máte informácie o tom, kde by sa hľadaní mohli v súčasnosti zdržiavať, prípadne poznáte osoby, s ktorými sa stretávajú, zavolajte na bezplatné číslo 158, alebo napíšte súkromnú správu na facebookovú stránku polície.

Aktualizácia 27. mája 2022

Polícia v Žiline odvoláva pátranie po hľadanom 25-ročnom Ivanovi Pacíkovi. Hľadaný bol vypátraný príslušníkmi odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.


Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
21:10
Košická
Kolóna
20:44
Závodie
Jama na ceste
20:24
Košická
Kolóna
20:11
Na Horevaží
Kolóna
19:58
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina