Dnes najčítanejšie
Policajti z Námestova sa zamerali na opitú mládež. 16-ročné dievča nafúkalo vyše 1,5 promile

23 máj 2022 - 09:40
INZERCIA

Blíži sa najväčšia FIT udalosť v Žiline: Títo celebritní tréneri ťa zaručene namotivujú!

Foto: Blíži sa najväčšia FIT udalosť v Žiline: Títo celebritní tréneri ťa zaručene namotivujú!
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Dosť bolo nudných prednášok o diétach - v sobotu 28. mája v EVENT House objavíš, aký zábavný a chutný môže byť aktívny život s NEBBIA.

NEBBIA, slovenský fitness fashion líder pripravuje veľkolepé fit podujatie pre všetky ženy, ich partnerov a deti. Či už si jogínka, fitnesska, bežkyňa, turistka alebo je tvojou hlavnou disciplínou naháňanie potomstva, na tomto evente si prídeš na svoje aj ty!

„Myšlienka zorganizovať event pre ženy vznikla pri tvorbe novej dámskej kolekcie FEEL GOOD, LOOK GOOD, prostredníctvom ktorej chceme upriamiť pozornosť na to, ako veľmi je dôležité cítiť sa dobre,“ prezradila hlavná módna dizajnérka v NEBBIA Stanka Pecková. „My ženy sme ako kvet. Keď sa o seba staráme, tak krásne kvitneme, keď nie, vidno, ako vädneme. Týmto eventom chceme ženám pripomenúť, aby si našli čas aj na seba a dovolili si rozkvitnúť.”

Presvedč sa, že tento event je aj pre teba! Tu nájdeš program prednášok a tréningov.

Na evente FIT DEŇ si budeš môcť zacvičiť pod dohľadom popredných inštruktoriek jogy a fitness tréneriek, ako sú napríklad Lýdia Lučeničová, Vanda Gallo či Martina Takáčová. O to, aby si z eventu odišla motivovaná a presýtená zdravými informáciami sa postarajú odborníci a inšpiratívne osobnosti z oblasti sebarozvoja, zdravej výživy a fyzioterapie. Na evente si vypočuješ prednášky od Tomáša Pošvanca, Tatiany Kyseľovej, Nikolety Vujisić či od Vierky Ayisi. Počas celého dňa ťa bude programom sprevádzať moderátorka Erika Barkolová.

Všetky dôležité informácie sme pre teba zhrnuli tu:

  • NEBBIA otvorí brány eventu o 9:30, program sa oficiálne začína o 10:00 a končí o 18:00,
  • podujatie sa koná v oboch sálach Event House-u, takže môžeš pohodlne striedať tréningy so zaujímavými prednáškami,
  • na mieste sú, samozrejme, zabezpečené sprchy, šatne aj detský kútik s animátorom,
  • po zakúpení vstupenky dostaneš pri vstupe DARČEKY ako karimatku na cvičenie, NEBBIA náramok a balíček s fit dobrotami,
  • v cene vstupenky je tiež zahrnuté občerstvenie a pitie, v prípade záujmu si účastníčky budú môcť zakúpiť ďalšie chutné jedlá,
  • vstupenka navyše slúži ako 20 € poukaz na nákup novej kolekcie v NEBBIA pop up store priamo na evente.

„V rámci našej dlhodobej snahy znížiť množstvo textilného odpadu sa bude na evente konať aj zákaznícky bazár, na ktorom si budú môcť účastníčky medzi sebou predať svoje nenosené NEBBIA kúsky a dať im tak ešte druhú šancu na využitie. Srdečne pozývame všetky aktívne ženy, mamy, dcéry, aby si prišli užiť spolu s nami deň plný informácií, inšpirácie a športu. Je čas na chvíľu sa zastaviť a venovať pozornosť samej sebe.“ hovorí marketingová manažérka Jarka Huljaková.

Tento deň zmení tvoj pohľad na zdravý životný štýl! Rezervuj si čas na seba a kúp si vstupenku ešte dnes.
Zdroj: PR NEBBIA


Dopravný servis
Nemocničná
Práca na ceste
11:15
Lavobrezná
Práca na ceste
11:08
Budatínska Lehota
Prekážka na ceste
11:08
Rudinka
Prekážka na ceste
11:08
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
10:59
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina