Dnes najčítanejšie
Pri Martine došlo k zrážke troch vozidiel, tragická dopravná nehoda si vyžiadala dva životy

18 máj 2022 - 15:34
Anna Holešová

Predajný automat na Národnej ulici v Žiline sa zasekol, zákazníkom budú vrátené peniaze aj tovar

Foto: Predajný automat na Národnej ulici v Žiline sa zasekol, zákazníkom budú vrátené peniaze aj tovar
Foto: Facebook/Žilinská burza/Inzercia Žilina
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Nie je tajomstvom, že predajné automaty sú často mimo prevádzky, chýba v nich náplň, alebo sa v nich pri vydávaní zasekne zakúpený tovar. Máloktorý majiteľ či prevádzkovateľ takéhoto automatu sa však pokúša odškodniť zákazníkov, ktorí prišli o svoje peniaze a navyše ostali hladní či smädní.

Výnimkou je Žilinčan Marek, ktorý v príspevku na sociálnej sieti zverejnil problém s predajným automatom na Národnej ulici pri železničnej stanici v Žiline. V pondelok 16. mája sa v ňom počas dňa zasekol tovar, takže množstvo zákazníkov nedostalo jedlo alebo nápoj, po ktorý si prišli a zaplatili.

„V prípade ak toto čítate, určite mi napíšte správu a vrátime vám vaše peniaze a taktiež vami chcený tovar ako malé ospravedlnenie. Veľmi nás to mrzí,“ napísal Marek v príspevku, pričom vysvetlil, že nespokojných zákazníkov síce zachytili bezpečnostné kamery, ich identita je však neznáma.

Autor príspevku okrem toho zdôraznil, že sa na automate nachádza telefónne číslo, ktoré treba v prípade poruchy alebo akéhokoľvek problému využiť. „V prípade, ak sa vám niečo podobné stane, neobávajte sa napísať SMS a budeme vás spätne kontaktovať,“ dodal.


Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Kolóna
21:43
Košická
Kolóna
21:40
Strečno
Jama na ceste
21:10
Košická
Kolóna
20:44
Závodie
Jama na ceste
20:24
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina