Dnes najčítanejšie
Polícia pátra po dvoch Žilinčanoch, ktorí sa skrývajú a vyhýbajú sa tak nástupu do väzenia

11 máj 2022 - 16:52
Anna Holešová

Na Rosinskej ceste došlo k ďalšej zrážke osobného auta s cyklistom, dopravu riadia policajti

Foto: Na Rosinskej ceste došlo k ďalšej zrážke osobného auta s cyklistom, dopravu riadia policajti
Foto: Facebook/Dopravný servis Žilina
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Na Rosinskej ceste v Žiline došlo k ďalšej nehode, pri ktorej sa zrazilo osobné motorové vozidlo s cyklistom. Ostatných účastníkov cestnej premávky o tom v príspevku na sociálnej sieti informoval člen facebookovej skupiny Dopravný servis Žilina.

Ku kolízii medzi autom a cyklistom došlo na začiatku Rosinskej cesty, tesne za kruhovým objazdom pri reštaurácii Marína. Osobné vozidlo pred zrážkou smerovalo do Rosiny, po nehode ostalo stáť prednou časťou na chodníku.

Premávku na tomto mieste momentálne riadi polícia, ktorá púšťa vozidlá striedavo v oboch smeroch. Zdržanie je mierne, takisto v obidvoch smeroch.

Rosinská cesta je miestom častých nehôd, preto je dôležité zvýšiť opatrnosť pri jej prejazde. Slnečné počasie navyše v tomto období láka na cesty aj mnohých cyklistov, ktorí by mali byť s motoristami k sebe navzájom rovnako ohľaduplní.

O ďalšej tragickej zrážke cyklistu s osobným motorovým vozidlom, ktorá sa taktiež odohrala na Rosinskej ceste, sme informovali v predošlom článku.Dopravný servis
Hlavná, Bytčica
Kolóna
06:40
Oškerda
Práca na ceste
06:39
Mojšova Lúčka
Kolóna
06:39
Mojšova Lúčka
Kolóna
06:30
Strečno
Jama na ceste
06:24
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia