Dnes najčítanejšie
PROGRAM: Trnovské po-hody boli slávnostne otvorené, na pódiu si zahrá aj kapela POLEMIC

07 máj 2022 - 13:50
Anna Holešová

V pôrodnici žilinskej nemocnice prišlo 5. mája na svet 555. dieťa v tomto roku

Foto: V pôrodnici žilinskej nemocnice prišlo 5. mája na svet 555. dieťa v tomto roku
Foto: Facebook/Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Personál gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline čakalo vo štvrtok 5. mája príjemné prekvapenie. Práve v tento špeciálny dátum, ktorý obsahuje dve päťky, pomohli na svet 555. dieťaťu v tomto roku. Žilinská nemocnica sa o príjemnú správu podelila v príspevku na sociálnej sieti.

Päťka nemohla chýbať ani v čase narodenia malého Samka. Syn Majky a Martina z Kotešovej prišiel na svet presne o 11:25 hod., pričom vážil takmer 3,5 kilogramov a meral 52 centimetrov. Čoskoro by sa mala celá rodinka vrátiť domov, kde na Samka čaká jeho staršia dvojročná sestra Miška.

„Musíme tiež prezradiť, že náhoda to tak chcela, že sme vo štvrtok v pôrodnici pripravovali príspevok k Medzinárodnému dňu pôrodných asistentiek a práve maminka Majka pred pôrodom súhlasila, že bude jeho súčasťou. Vtedy sme ešte netušili, že práve ona bude aj našou 555. mamičkou. Prajeme im skorý návrat domov a celej rodinke posielame najmä veľa zdravíčka do ďalších dní,“ uviedla žilinská nemocnica v príspevku.


Dopravný servis
Strečno
Iné nebezpečenstvo
00:09
Strečno
Jama na ceste
23:38
Košická
Dopravná nehoda
22:41
Rajecká cesta
Kolóna
21:09
Svedernik
Zver pri ceste
20:56
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina