Dnes najčítanejšie
Doprave medzi Žilinou a Terchovou hrozí kolaps, rekonštruovaný most pri Krasňanoch je vážne poškodený

26 august 2022 - 13:20
INZERCIA

Druhá etapa Zelených Vlčiniec je skolaudovaná. K dispozícii zostalo už len posledných 22 bytov

Žilinská developerská spoločnosť Reinoo pokračuje v budovaní svojho doposiaľ najväčšieho rezidenčného projektu Zelené Vlčince. Po ukončení výstavby vznikne v Žiline bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným parkovaním.

Prvá etapa Zelených Vlčiniec odštartovala v roku 2019, v rámci nej sa postavili dva osempodlažné bytové domy so 142 bytmi. V druhej etape zahájenej o približne rok neskôr postavil developer ďalšie dva bytové domy obsahujúce 148 bytov.

V uplynulých týždňoch bola druhá etapa úspešne skolaudovaná a zostáva v nej dostupných už len posledných pár bytov. Výstavba tretej etapy, ktorá ponúkne ďalších 74 bytov, sa počas letných mesiacov rozbehla naplno.

Rezidenčný projekt ponúkne po dostavbe tretej etapy v Žiline celkovo 364 bytov s 270 garážovými a 114 nadzemnými parkovacími miestami.

Spoločnosť Reinoo kladie vysoký dôraz na využitie ekologických riešení a zeleň. Každý bytový dom získa zelenú strechu a v jeho okolí pribudnú vzrastlé stromy s minimálnou výškou šesť metrov. Zelené vegetačné strechy s izolačnými vrstvami podporujú dobrú mikroklímu a zabraňujú prehrievaniu budovy a okolia a šetria tým budúcim majiteľom ich peňaženky, čo je v čase rastúceho rastu energií nesporná finančná výhoda.

V lokalite pribudnú aj vsakovacie nádrže a zapustené kontajnery. Pri návrhu projektu sme mysleli aj na tých najmenších a tak je súčasťou projektu aj výstavba detského ihriska, ktorá už bola zahájená v uplynulých mesiacoch.

Nové byty vyrastajú v pešej dostupnosti od Vodného diela Žilina a žilinského lesoparku Chrasť. V blízkosti sa nachádza viacero možností trávenia voľného času, či už pri športe, turistike alebo na prechádzke s rodinou. Okrem toho sú v okolí dostupné jasle, materské a základné školy, supermarkety, klientske centrum, kostol, pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie teda kompletný občianska vybavenosť.

Každý z bytov má deliace steny so zvukovoizolačného železobetónu s hrúbkou 200 mm alebo akustickej tehly hrúbky 250 mm. Rovnako aj plastové okná sú vybavené tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Susedia sa teda nebudú vzájomne rušiť. Nadštandardné balkóny sú kryté a s rozmermi 2 x 3,8 metra poskytujú dostatok priestoru.

Projekt ponúka na najvyššom poschodí vo všetkých bytových domoch priestor pre strešné dvoj a štvorizbové byty s rozľahlými terasami.

V prípade záujmu o viac informácií môžete navštíviť predajné miesto na adrese Poštová 1 Žilina, alebo kontaktovať predajcu prostredníctvom stránky www.zelenevlcince.sk/kontakt.

Viac informácií:Zdroj: PR Reinoo


Dopravný servis
Predmestská
Kolóna
15:29
Košická
Kolóna
15:29
Lavobrezná
Práca na ceste
15:27
Bratislavská
Stacionárny radar
15:10
Hričovská
Kolóna
15:00
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina