Dnes najčítanejšie
VIDEO: Do výbavy polície pribudli bezpilotné drony, vďaka nim sa budú priestupky zaznamenávať jednoduchšie

02 máj 2022 - 07:00

KONCERT: Ondrej Zajac

Foto: KONCERT: Ondrej Zajac
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

ONDREJ ZAJAC patrí k najaktívnejším gitaristom avantgardnej scény strednej Európy. Žánrovo neuchopiteľný gitarista plynule spája experimentálnu hudbu, jazz, ambient, minimalizmus a preparované techniky.

Nahrávky vydal sám i v kolaboráciách na Slovensku, v Česku, Anglicku, Mexiku, Peru, Francúzsku, komponuje hudbu pre krátke filmy a galerijné výstavy, odohral improvizované koncerty s desiatkami hudobníčok a hudobníkov, je súčasťou kapiel Banausoi a Data Koroptev. Túžbu spoznávať nové svety dokazuje neustálym popieraním všetkého, s čím je spájaný.

Koncertoval na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Nemecku, Švajčiarsku, Belgicku, Francúzsku, Japonsku, diváci ho mohli počuť na festivaloch, v bytoch, kluboch, kultúrnych centrách, v jablkovom sade, rozpadnutých budovách, galériách, kníhkupectvách, v hradbách miest, v električke, kostole, mlyne, atómovom kryte, múzeu, telefónnych búdkach, a v botanickej záhrade.

Kapacita je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk). Rezervované miesta budeme držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 18.45 hod.).

Vstup: 3,00 Eur (dospelí) / 2,00 Eur (študenti)
Mladiství (do veku 18 rokov), seniori a ZŤP – vstup zadarmo.

Miesto: Rosenfeldov palác
Dátum: 19.05.2022 - 19:00Dopravný servis
Strečno
Prekážka na ceste
01:30
Strečno
Kolóna
00:54
Strečno
Dopravná nehoda
00:42
Strečno
Kolóna
00:39
Strečno
Zver pri ceste
23:39
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia