Dnes najčítanejšie
VIDEO: Do výbavy polície pribudli bezpilotné drony, vďaka nim sa budú priestupky zaznamenávať jednoduchšie

29 apríl 2022 - 14:24
Anna Holešová

Polícia zadržala cudzinca, ktorý vo Vrútkach poškodil dve zaparkované motorové vozidlá

Foto: Polícia zadržala cudzinca, ktorý vo Vrútkach poškodil dve zaparkované motorové vozidlá
Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Polícia vypátrala a zadržala podozrivého muža macedónskej národnosti, ktorý v predošlých dňoch poškodzoval autá zaparkované vo Vrútkach. O úspešnom odhalení vandala informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline príspevkom na sociálnej sieti.

Policajtom z Obvodného oddelenia Policajného zboru Vrútky sa podarilo nájsť a zadržať 36-ročného cudzinca, ktorý v priebehu posledných dní v podvečerných hodinách z neznámeho dôvodu ničil vo Vrútkach zaparkované autá. Najviac poškodil osobné motorové vozidlo značky Mercedes, utrpelo aj spätné zrkadlo na spolujazdcovej strane auta značky Nissan.

Poškodením spätných zrkadiel na oboch autách a dverí vodiča na zaparkovanom Mercedese spôsobil muž škodu vyčíslenú až na 2619,5 eur. Polícia Macedónca obvinila z trestného činu poškodzovania cudzej veci.

„Poverený príslušník Policajného zboru skrátené vyšetrovanie skončil a spis predložil prokurátorovi s návrhom na podanie obžaloby na obvineného muža. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ uviedlo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline.


Dopravný servis
Strečno
Prekážka na ceste
01:30
Strečno
Kolóna
00:54
Strečno
Dopravná nehoda
00:42
Strečno
Kolóna
00:39
Strečno
Zver pri ceste
23:39
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia