Dnes najčítanejšie
PROGRAM: Trnovské po-hody boli slávnostne otvorené, na pódiu si zahrá aj kapela POLEMIC

06 apríl 2022 - 12:24
Tamara Antolová

Policajná kampaň: Dlhodobo nezvestný je aj Ján Mindek z Čadce, naposledy bol videný v roku 1997 v Žiline

Foto: Policajná kampaň: Dlhodobo nezvestný je aj Ján Mindek z Čadce, naposledy bol videný v roku 1997 v Žiline
Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Policajná kampaň Posledná nádej sa zameriava na dlhodobo nezvestné osoby. Súčasťou kampane sa stal aj Ján Mindek z Čadce, ktorý je nezvestný od roku 1997. Policajní príslušníci to uverejnili na sociálnej sieti.

Ján Mindek sa podľa polície narodil v roku 1967 a pochádza z Čadce. „Dňa 29.9.1997 odišiel na neznáme miesto, naposledy bol videný v Žiline na Bernolákovej ulici, kde mal nasadnúť do osobného motorového vozidla nezisteného evidenčného čísla, farby ani typu a s týmto odišiel na neznáme miesto,“ uviedli policajti.

Popis osoby: tvár-oválna, vlasy- čiernej farby, dĺžka vlasov- krátke, účes- strihané na ježka, chôdza -priama, držanie tela-vzpriamené, v minulosti trpel na epileptické záchvaty

Popis oblečenia: oblečenú mal mikrofázovú, športovú krátku bundu modro-červenej farby zn. ADIDAS, rifle modrej farby zn. EASY, tenisky bielo-sivej farby zn. ADIDAS. Pri sebe mal vkladnú knižku, preukážku na vlak, OP a rôzne iné písomnosti, finančnú hotovosť 665.000 SK

O kampani: Pátranie po nezvestných osobách je v policajných evidenciách vedené 30 rokov. Síce aj po uplynutí tohto času je možné osobu vypátrať, spojiť s novo prebiehajúcim vyšetrovaním, avšak šanca na úspech sa znižuje ďalej každým rokom. Široká verejnosť hrá často v prípade nezvestných osôb nezameniteľnú rolu. Preto sa obraciame na vás v novej kampani POSLEDNÁ NÁDEJ, prostredníctvom ktorej predstavujeme dlhodobo nezvestné osoby, teda ľudí, ktorí sú nezvestní 20+ rokov.

Ak máte akékoľvek informácie, často aj také, ktorým nepripisujete význam, radšej sa s nami o ne podeľte. Buď tu formou súkromnej správy, alebo na čísle 158, alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.


Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Iné nebezpečenstvo
04:07
Strečno
Iné nebezpečenstvo
00:09
Strečno
Jama na ceste
23:38
Košická
Dopravná nehoda
22:41
Rajecká cesta
Kolóna
21:09
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina