Dnes najčítanejšie
Po roku rekonštrukcií došlo k odhaleniu fasády kláštora patriacemu k Sirotáru na Mariánskom námestí v Žiline

07 február 2022 - 12:24
Juliána Hazuchová

Ďalší úspech klubu Slovan Malá Fatra: Staršie žiačky hádzanárskeho tímu získali na turnaji v Trebišove druhé miesto

V nedeľu 6. februára 2022 sa staršie žiačky Slovanu Malá Fatra Žilina (SMF HK) stretli s tromi tímami z východu Slovenska. Z jednodňového turnaja, ktorý bol už druhým v tomto mesiaci, si domov priniesli ďalší úspech v podobe druhého miesta.

V prvom zápase hádzanárky vyhrali s veľkým rozdielom bodov nad Prešovom a zápas ukončili výsledkom 10:20. V druhom zápase nastúpili proti Trebišovu a aj tu sa im podarilo vyhrať s pomerne veľkým náskokom. Výsledok zápasu Zemplín Trebišov : SMF-HK Žilina 9:20.

V poslednom zápase o víťazstvo v turnaji žilinský tím nezvládol začiatok, v ktorom prehrával dokonca až o osem gólov. Ani napriek zlepšenej hre už tím nedokázal výsledok zvrátiť a hráčky z Michaloviec sa tak stali víťazkami turnaja s výsledkom SMF-HK Žilina : Iuventa Michalovce 21:23. 

„Výborné výkony podalo opäť viacero hráčok a teší nás najmä to, že sme sa strelecky presadzovali na niekoľkých postoch. Získali sme druhé miesto a množstvo ďalších skúseností! Dievčatá bojovali a hrali ako jeden tím,“ uvádza k zápasu Slovan Malá Fatra.

Cenu za najlepšiu strelkyňu turnaja získala Mária Bartková zo Slovanu.

Zostava: T. Matisová, J. Mikulovská, M. Bartková, V. Benedigová, E. Mistríková, L. Hlušková, N. Bukovinská, A. Šubjaková, I. Túčeková, T. Tardová, T. Tardová, D. Jurkovičová 

Trénerka: R. Bartková.

Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
18:58
Strečno
Kolóna
18:58
Hričovská
Policajná hliadka
18:43
Strečno
Kolóna
18:43
Radoľa
Kolóna
18:27
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina