Dnes najčítanejšie
Prezidentka Zuzana Čaputová vymenovala Jána Čelka za rektora Žilinskej univerzity

07 február 2022 - 11:05

AKTUÁLNE: V Žiline a okolí sa tvorí silná poľadovica, na cestách evidujú viaceré nehody

Foto: AKTUÁLNE: V Žiline a okolí sa tvorí silná poľadovica, na cestách evidujú viaceré nehody
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

V pondelok 7. februára zasiahli Žilinský kraj ďalšie snehové zrážky. Na cestách sa začala tvoriť aj poľadovica, ktorá opäť spôsobuje komplikácie v automobilovej doprave. Najhoršiu situáciu hlásia motoristi v Žiline, kde majú problém s prejazdom vozidlá mestskej hromadnej dopravy a miestami aj osobné autá. 

Krajské operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru eviduje dopravnú nehodu na diaľnici D1 pri tuneli Ovčiarsko. Podľa hlásenia hasičov sa pri náraze mali zraniť niektorí z účastníkov. Podľa slov vodičov sa tam nachádza odstavených viacero áut, ktoré dostali na zasneženej šmykľavej ceste šmyk. 

Zrážku dvoch motorových vozidiel dokumentujú na vjazde do Žiliny smerom od diaľnice D3 v Strážove. V križovatke ulíc Priemyselná a Kragujevská je obmedzená premávka v jednom jazdnom pruhu úplne a v druhom čiastočne. Tvoria sa kolóny, motoristi tu musia rátať so zdržaním.

Trolejbusy mestskej hromadnej dopravy v Žiline majú problémy aj s výjazdom na sídlisko Hájik. Obyvatelia na to upozornili videami na sociálnej sieti.Dopravný servis
Oškerda
Iné nebezpečenstvo
12:28
Kotešová
Iné nebezpečenstvo
11:57
Hričovská
Policajná hliadka
10:22
Strečno
Jama na ceste
09:52
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
09:38
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina