Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Žilinu zasiahlo husté sneženie, viaceré cesty sú šmykľavé. Pri nemocnici sa prevrátilo auto na strechu

11 január 2022 - 12:38
Tamara Antolová

AKTUÁLNE: Na Rosinskej ceste došlo k tragickej nehode. Cyklista zrážku s autom neprežil

Foto: AKTUÁLNE: Na Rosinskej ceste došlo k tragickej nehode. Cyklista zrážku s autom neprežil
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Na Rosinskej ceste v Žiline došlo k zrážke osobného auta s cyklistom, na odbočke do mestskej časti Trnové. Cesta do Trnového je momentálne uzavretá. Polícia dopravu postupne odkláňa na obchádzkové trasy po miestnych cestných komunikáciách.

Mestská hromadná doprava nabrala niekoľkominútové zdržanie v dôsledku kolón, ktoré sa tvoria. Niektoré autobusy využívajú obchádzku inými ulicami. Cyklista, žiaľ, zrážku s osobným autom neprežil.

Aktuálne prebieha dokumentovanie dopravnej nehody zo strany polície. Motoristi musia rátať so zdržaním v tejto lokalite.

Aktualizácia 15:15 hod.

51-ročný vodič zo Žiliny viedol osobné motorové vozidlo značky Fiat v smere od ulice Pri celulózke na mestskú časť Trnové. Z doposiaľ presne nezistených príčin došlo pri odbočovaní vľavo k stretu jeho vozidla s protiidúcim cyklistom.

„Pri dopravnej nehode utrpel 43-ročný cyklista zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Alkohol u vodiča vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého muža bude vykonaná pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ spresnila žilinská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.


 


Dopravný servis
Strečno
Prekážka na ceste
23:56
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
23:15
Strečno
Jama na ceste
23:12
Mostná
Jama na ceste
22:55
Hričovská
Jama na ceste
22:28
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina