Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Na výjazde zo Žiliny do Kysuckého Nového Mesta došlo k dopravnej nehode, tvoria sa kolóny
COVID-19 vývoj situácie v kraji

07 október 2021 - 16:32

Žilinské bábkové divadlo ponúka vstupy ľuďom z prvej línie až do konca roka

Foto: Žilinské bábkové divadlo ponúka vstupy ľuďom z prvej línie až do konca roka
Foto: ilustračné

Až polovicu kapacity sály divadla ponúka Bábkové divadlo Žilina pre zamestnancov nemocníc, policajtov, hasičov, či hasičov na to, aby mohli navštíviť ich predstavenia.

„My v Bábkovom divadle Žilina si úprimne vážime vašu starostlivosť o všetky diváčky a divákov bez rozdielu. Preto sme si pre vás pripravili darček. Darujeme vám voľné vstupy na naše predstavenia a to až do konca roka 2021. Otvárame pre vás až polovicu kapacity sály divadla!“ informuje divadlo.

Vstup je pre kompletne zaočkovaných, ktorí pracujú v strediskách zdravotnej starostlivosti, nemocniciach, domovoch sociálnych služieb, na policajných či požiarnych staniciach. V prípade záujmu stačí vyhľadať podujatie v programe a následne osloviť divadlo:

„Vyberte si predstavenie, kontaktujte nás emailom na bdz@bdz.sk, alebo telefonicky na čísle +42141 5620315, uveďte kde a na akej pozícii pracujete, názov predstavenia, počet lístkov a navštívte nás. Samozrejme, nie osamote. Každá zamestnankyňa či zamestnanec dostane možnosť rezervácie dvoch voľných lístkov pre svoje deti.“

Lístky budú čakať na pokladni divadla po predložení preukazu zamestnanca. Pre návštevu je potrebné ukázať doklad o kompletnom zaočkovaní, deti do 12 rokov majú vstup do divadla povolený bez obmedzení.

„Kiežby bola zdravotná situácia v krajine tak jednoduchá, ako uvedený postup. My a státisíce ďalších občanov vám vďačíme za prácu, ktorou prispievate k svetlejším zajtrajškom. Príďte si oddýchnuť k nám do bábkača, na Kuzmányho ulicu 6 v Žiline. Smiechu je u nás na rozdávanie. Tešíme sa na vaše návštevy a prajeme veľa pekných dní. Do skorého videnia,“ uzatvorili bábkari.Dopravný servis
Rudinka
Jama na ceste
23:55
Nábrežná
Policajná hliadka
23:00
Rudinka
Policajná hliadka
21:44
Strečno
Jama na ceste
21:42
Strečno
Zver pri ceste
21:26
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia