Dnes najčítanejšie
PREHĽAD: Ceny pohonných hmôt sa v Žiline blížia k hranici 2 eur za liter, nafta je opäť drahšia ako benzín

10 september 2021 - 20:37

FOTO: Pri Dolnom Kubíne došlo k vážnej dopravnej nehode, športové auto skončilo úplne zdemolované

Foto: FOTO: Pri Dolnom Kubíne došlo k vážnej dopravnej nehode, športové auto skončilo úplne zdemolované
Galéria: 6 fotiek
Foto: Hasičský a záchranný zbor
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Dnes 10. septembra v podvečerných hodinách došlo v Dolnom Kubíne k vážnej dopravnej nehode. Na štátnej ceste prvej triedy I/59 sa zrazili dve osobné autá, pričom jedno z nich skončilo zdemolované mimo vozovky. Na miesto boli ihneď vyslané všetky záchranné zložky a posádka leteckých záchranárov.

„Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných vozidiel. V čase nehody sa v automobiloch nachádzali 4 účastníci, pričom dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranené osoby z havarovaného vozidla pomocou hydraulického zariadenia a poskytli osobám predlekárskú prvú pomoc,“ spresnilo Prezídium Hasičského a záchranného zboru na sociálnej sieti.

Príslušníci hasičského zboru na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Polícia musela miesto nehody uzavrieť a premávku odkláňať na obchádzkové trasy. Cesta prvej triedy v smere z mesta Dolný Kubín na Ružomberok je neprejazdná od približne 18:00 hod.

Obchádzka je zabezpečená hliadkami policajného zboru, ktoré vodičov navádzajú na náhradné trasy cez Dolný Kubín. Pri zrážke sa mal podľa predbežných informácií ťažko zraniť jeden z vodičov, ktorý bol transportovaný do nemocnice letecky. 

Bližšie informácie zisťujeme.Dopravný servis
Strečno
Zver pri ceste
01:24
Strečno
Zver pri ceste
23:39
Oškerda
Policajná hliadka
21:22
Budatínska Lehota
Prekážka na ceste
21:08
Bytčica, Dlhá
Policajná hliadka
20:56
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina