Dnes najčítanejšie
Žilinský kraj naďalej prvý v počte pozitívnych prípadov, medzi hospitalizovanými je 83% neočkovaných
COVID-19 vývoj situácie v kraji

23 júl 2021 - 15:00
INZERCIA

V centre Žiliny sa aj tento rok uskutoční najväčšia degustácia vína, WineFest štartuje 14. augusta

Historické centrum Žiliny aj tento rok ožije festivalom, ktorý spojí milovníkov a producentov excelentného slovenského vína. Najväčšiu voľnú degustáciu vína v Žiline môžete zažiť v sobotu 14. augusta od 14:00 hod.

Pozvanie na tohtoročný žilinský WineFest prijalo až dvadsať TOP slovenských vinárstiev, medzi ktorými sú napríklad Ostrožovič, Karpatská perla, Dubovský & Grančič, Nichta, Berta, Velkeer a mnohí ďalší.

Vinári budú rozmiestnení v obľúbených podnikoch na Mariánskom námestí a v okolitých uličkách. Podujatie začína registráciou v Hoteli Grand Žilina, kde atmosféru spríjemní živá hudba.

Na účastníkov festivalu bude pripravených viac ako 100 vzoriek vína, bohatá tombola aj fotobúdka. Stretnutie producentov a milovníkov vína bude strojcom nezabudnuteľnej atmosféry, vášnivých diskusií a nových prúdov myšlienok.

Súčasťou vstupenky, ktorá stojí rovných 29 eur, bude kupón v hodnote 7 € na nákup vína, promo kód na objednávku jedla cez aplikáciu Wolt v hodnote 5 eur, degustačný pohár s logom festivalu a taštička WineFest.

Podujatie však nebude len o degustácii vína a skvelom jedle, ale predovšetkým o dobrej zábave s priateľmi. Nezmeškajte preto šancu a rezervujte si lístky už teraz. Vstupenky v predpredaji sú dostupné na stránke winefest.sk/vstupenky alebo osobne v Artfóre na Mariánskom námestí.


Winefest je skvelá príležitosť aj na teambuilding! Vytiahnite z práce svojich kolegov či zamestnancov a príďte sa zabaviť a utužiť vzťahy. V prípade odberu vstupeniek nad 10 ks kontaktujte organizátora na adrese info@winefest.sk.

Podrobné informácie o festivale získate aj na stránke winefest.sk, alebo na Facebooku facebook.com/WineFestZilina.


Miesto: Mariánske námestie, Žilina
Dátum: 14.08.2021 - 14:00    20:00

Zdroj: PR WineFest Žilina


Dopravný servis
Hričovská
Kolóna
07:30
Mojšova Lúčka
Kolóna
07:28
Košická
Kolóna
07:28
Rosinská cesta
Kolóna
07:26
Hričovská
Policajná hliadka
07:22
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia