Dnes najčítanejšie
K prekonaniu hranice očkovania nad 50 rokov chýba stotina percenta. Naposledy môže byť Žilina čierna budúci týždeň
COVID-19 vývoj situácie v kraji

29 máj 2015 - 10:18

Poznáme pumpu v Tepličke, ktorá má podľa colníkov predávať falošnú naftu

Foto: Poznáme pumpu v Tepličke, ktorá má podľa colníkov predávať falošnú naftu
Foto: cas.sk

Colníci tvrdia, že prevádzkovateľ pumpy Pegas v obci Teplička nad Váhom svojím konaním poškodzuje štát aj zákazníkov. Prevádzkovateľ benzínky to považuje za likvidačný konkurenčný boj a na Colný úrad chce podať trestné oznámenie.

Podľa vyjadrenia hovorkyne Colného úradu Boženy Chríbikovej, ktoré bolo zverejnené na portáli čas.sk sa na pumpe opäť predáva falošná nafta. Vodiči mali tankovať namiesto nafty vykurovacie, alebo mazacie oleje veľmi sa približujúce svojím zložením motorovej nafte.

“Nový prevádzkovateľ pokračuje v šľapajách svojho predchodcu. Palivo, ktoré predáva, nespĺňa stanovené normy,” píše sa na čas.sk.

”Žiadna pančovaná nafta sa u nás nepredáva a budeme sa brániť súdnou cestou. Ak poškodzujeme zákazníkov, nerozumiem, prečo nás hneď neprídu zatvoriť!” hovorí prevádzkovateľ pumpy.

Článok: Na pumpe v Žilinskom regióne predávali opakovane falošnú naftu

Čitatelia sa v predošlom článku vyjadrili v komentároch rôzne. Písali spokojní aj nespokojní zákazníci pumpy. Názory sú rozdielne. Niekoľko čitateľov a fanúšikov na Facebooku opísalo svoju nespokojnosť aj s druhou čerpacou staniciou - VOMS, ktorá sa nachádza vedľa obce, na hlavnom ťahu na Terchovú. Touto benzínkou sa však colníci nezaoberajú, ako si mylne niektorí vodiči myslia.
Zdroj: cas.sk


Dopravný servis
Rudinka
Kolóna
20:45
Oškerda
Kolóna
20:43
Košická
Iné nebezpečenstvo
19:07
Strečno
Zver pri ceste
18:56
Belá
Zver pri ceste
18:44
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia