Dnes najčítanejšie
Policajti odhalili za týždeň ďalších 80 opitých vodičov, muž z Bytče nafúkal takmer 4 promile

04 jún 2021 - 10:30

Žilina hľadá päticu manuálne zručných robotníkov pre údržbu a čistenie verejného priestoru

Foto: Žilina hľadá päticu manuálne zručných robotníkov pre údržbu a čistenie verejného priestoru
Foto: ilustračné - pixabay.org

Za účelom zlepšenia kvality údržby a čistoty hľadá Mestský úrad v Žiline je päticu manuálne zručných robotníkov ktorí budú pôsobiť na odbore správy verejného priestranstva a životného prostredia.

Mesto Žilina hľadá 5 šikovných, manuálne zručných zamestnancov, ktorí budú vykonávať podľa aktuálnej potreby na území mesta rôzne činnosti týkajúce sa zabezpečenia údržby a čistoty verejného priestoru na území mesta Žilina a manipulačné práce.“ 

Základné požiadavky:

stredná odborná škola,
manuálna zručnosť,
spoľahlivosť, flexibilita, prispôsobivosť na aktuálne potreby mesta,
chuť pracovať,
bezúhonnosť.

Ponúkaná základná mzda je na úrovni od 580 eur za mesiac v hrubom, pričom zamestnancovi bude v príslušnom mesiaci vyplatená mzda najmenej v sume minimálnej mzdy ustanovenej osobitným predpisom. K tomu môže zamestnanec získať osobné ohodnotenie maximálne do výšky 30 percent v závislosti od plnenia požadovaných merateľných ukazovateľov. 

Budúci pracovníci mesta budú mať nárok na dovolenku 5 dní naviac, stravné lístky hradené nad rámec zákona, zamestnanecké benefity ako príspevok na regeneráciu pracovnej sily, voľný vstup na mestskú plaváreň alebo zvýhodnené vstupy do mestského divadla.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť písomnou alebo elektronickou formou do 08. júna 2021 na adresu: Mestský úrad v Žiline, Námestie obetí komunizmu 1, 011 31 Žilina alebo na e-mail: zamestnanie@zilina.sk232 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Iné nebezpečenstvo
21:29
Lavobrezná
Prekážka na ceste
21:07
Budatínska Lehota
Kolóna
19:24
Hričovská
Kolóna
18:53
Budatínska Lehota
Kolóna
17:59
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia