Dnes najčítanejšie
FOTO: Kamión s drevom jazdil po Žilinskom kraji preťažený, v zlom technickom stave a bez overenia tachografu

09 jún 2021 - 08:05
INZERCIA

MasimSport zo Žiliny: Trendy ponožkotopánky pre chôdzu naboso, prémiové funkčné prádlo UYN aj fotochromatické okuliare

Príbeh žilinského obchodu MasimSport píše už niekoľko rokov dvojica športovo založených bratov a odráža v sebe cestu za hľadaním toho najkvalitnejšieho športového vybavenia. Namiesto masového predaja stoviek produktov a desiatok značiek sa v e-shope MasimSport zamerali na to, čo sami nosia a ponúkajú len vybavenie niekoľkých značiek, ktorým sami veria.

V obchode tak nenájdete nič, čo by neprešlo dlhým výberom a nebolo podrobené náročnému tréningu, keďže mladší Šimon Rus je úradujúcim majstrom Slovenska v Endure a má za sebou aj reprezentačné štarty na svetovom pohári či majstrovstvách sveta a Európy.

Už ako člen novovzniknutého OKӨ RACING TEAMU sa pripravuje na zdolanie prestížnej Enduro World Series. Hoci produkty značiek Skinners, UYN, Alba Optics, Vitamin Well alebo NOCCO BCCA podrobujú tréningovým dávkam, vyberie si tu každý. Príjemným bonusom okrem špičkových produktov je fakt, že nákupom podporíte práve jazdcov OKӨ RACING TEAM-u a budovanie trailových tratí v okolí Žiliny pre všetkých.

Trendom tohto leta sa nielen v žilinských uliciach stáva chôdza naboso, k čomu sú ideálne ponožkotopánky českej značky Skinners. Tie prichádzajú v atraktívnych dizajnoch a budú doslova vašou druhou kožou. Umožnia zdravé a bezpečené chodenie naboso bez obmedzení:

„Ponožkotopánky Skinners sú obľúbené, pretože ide o úplne nový koncept - môžete si s ním pripomenúť ten pocit chôdze z detských čias, nech ste kdekoľvek. Pri balení na výlet či piknik s rodinou alebo vysokohorskú turistiku nemusíte nosiť o batoh viac s ďalšou ťažkou obuvou, sú ľahké a spratné. Stačí ich zrolovať a zbaliť do vrecka. Oceníte ich pri športe, pobyte v prírode a cestovaní. Alebo len tak počas prechádzky v meste či práce v kancelárii,“ vysvetľuje Matúš dôvody, pre ktoré sú ponožkotopánky na chôdzu naboso tak populárne. 

Zažite pocit chôdze naboso, nech ste kdekoľvek

Vyberiete si ich v rôznych farbách a pre mužov, ženy aj deti. Ich vzhľad ľahko skombinujete, keďže máte na výber z viacerých variantov, ocenených prestížnou cenou REDDOT za dizajn. Oproti klasickej barefoot obuvi sú lacnejšie, priedušné ako ponožky z kvalitného materiálu a jednoducho udržiavateľné - po nosení ich môžete oprať v práčke.

A čo pocit z chodenia? Okrem zdravého pohybu naboso ste chránení pred nerovnosťami spevnenou časťou chodidla, ktorá je navyše vodeodolná. V MasimSport nájdete nový, tohtoročný model Skinners 2.0. Je vylepšený a vnútri ponožky sa nachádza vložka ako v topánke, čím sa stávajú ešte ešte pohodlnejšie.

Aj ďalšia značka zapadá do celej filozofie MasimSport, keďže funkčné prádlo a športové produkty UYN sú navrhované s podtitulom “Od športovcov pre športovcov”. Oblečenie i topánky talianskej značky vyvíjajú a testujú profesionáli, kolekcie stoja na prírodných materiáloch a využití najmodernejších technológií.

Tie rešpektujú dynamiku pohybu a podporujú bezkonkurenčný výkon. Viac ako slová však kvalitu a inovatívnosť termoprádla a ďalších produktov UYN potvrdzuje fakt, že ho nosí aj úradujúca víťazka Svetového pohára v lyžovaní Petra Vlhová. Funkčné prádlo UYN najvyššej kvality je stvorené ako na letné, tak aj zimné športovanie.

Značka UYN je voľbou Petry Vlhovej, vďaka nej môžete mať termoprádlo aj v národných farbách

Okuliare, ktoré chránia a môžete ich nosiť celý deň

Pri nosení slnečných okuliarov sa nielen športovci stretávajú s problémom potreby ich nasadzovania a skladania vždy, keď sa zmenia svetelné podmienky. Športové okuliare Alba Optics, z dielne opäť talianskych špecialistov, sú nadizajnované tak, aby poskytli maximálny komfort pri športe. A to aj počas náročných poveternostných podmienok.

„Alba Optics sú neskutočne ľahké a zároveň pružné, chránia počas tréningu pred UV žiarením a redukujú oslnenie. Rozdielovým pre podávanie výkonov na tréningu aj pretekoch sú fotochromatické sklá, ktoré reagujú na svetelné podmienky a prispôsobia sa. Zjednodušene povedané - vidím vždy, či prechádzam tmavým úsekom alebo intenzívne osvetlenou časťou trate. Praktické je to aj počas bežných dní do mesta, kedy si nemusíte okuliare stále skladať, odkladať a opätovne nasadzovať,“ vysvetľuje majster Slovenska v Enduro cyklistike a stále ešte mladý talent Šimon Rus.

Do okuliarov je možné osadiť dioptrické šošovky a vychutnať si šport za každých okolností. Moderná patentovaná oleofóbna vrstva VZUM sa postará o odpudzovanie vody a nečistôt, takže vás počasie nikdy nezaskočí. No a prísnym výberom a vlastným testovaním prešli aj výživové doplnky, ktoré v MasimSport nájdete v tuhej i tekutej forme.

„Chrumkavé tyčinky, vitamínové a energetické nápoje s kofeínom i bez neho, aby ste si nemuseli odriekať ani svoju obľúbenú kávu, obsahujú len to, čo vaše telo pre skvelý výkon potrebuje. Takže nemusíte nosiť žiadny cukor, ani bublinky navyše,“ dodáva Šimon. V ponuke nájdete známe proteínové tyčinky Barebells, Vitamínové nápoje Vitamin Well a NOCCO BCAA nápoje vo verziách s aj bez kofeínu.


V spolupráci s MasimSport sme pre vás pripravili akciu, po zadaní kódu “ZILINAK” získate zľavu 10 percent na nezlacnený sortiment. Kompletnú ponuku MasimSport nájdete na www.masimsport.sk


 Zdroj: PR MasimSport


Dopravný servis
Košická
Kolóna
18:58
Oškerda
Kolóna
18:37
Strečno
Prekážka na ceste
18:28
Stráža
Práca na ceste
18:27
Oškerda
Kolóna
18:25
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina