Dnes najčítanejšie
Zdravotníci ošetrovali muža ležiaceho na Závodskej ceste v Žiline, ten sa na nich pokúšal zaútočiť päsťami

24 máj 2021 - 08:15
INZERCIA

Nové byty vo vyššom štandarde dostanú Žilinčania už začiatkom jesene

Udalosti posledného roka opäť potvrdili, čo je pri výbere bývania dôležité. Na prvých priečkach zostáva lokalita, vzhľadom na aktuálnu situáciu ideálne s dobrými možnosťami vyžitia na čerstvom vzduchu a zároveň vnútorný priestor adaptovateľný pre vykonávanie pracovných povinností.

Žilinská novostavba Pri rybníku od ODEKO, a.s. uvedené požiadavky spĺňa. Bytový dom bol osadený do nízkopodlažnej zástavby neďaleko viacerých populárnych športových a rekreačných cieľov, len pár minút chôdze je vzdialený rybník, zariadenie eXtreme park a Vodné dielo Žilina.

Bývanie vo vyššom štandarde a s parkovaním

Okrem prírody sa v pohodlnej dostupnosti nachádzajú i strategické komunikácie, napríklad výpadová cesta do Martina. Hneď vedľa objektu stojí zastávka MHD pre pravidelné autobusové linky, pomocou ktorých sa dá do centra mesta dopraviť za 7 minút.

Blízko k rekreácii aj do mesta

Do užívania bude onedlho uvedených 32 nových bytov realizovaných vo vyššom štandarde. Developer vsadil na osvedčené značky ako Villeroy & Boch, Egger, Grohe, čím na trhu žilinských rezidenčných projektov jednoznačne vyniká.

Ku každému bolo vyhradené parkovacie státie a všetky, s výnimkou nehnuteľností na prízemí, disponujú balkónmi. Ponuka pozostáva z kompaktných jednoizbových a ďalej výmerou veľkorysých dvojizbových bytov až do 63,55 m2 so zaujímavým potenciálom. V prípade záujmu klientov totiž  dispozícia umožňovala aj výraznejšie zmeny, ako napríklad variant s tromi obytnými izbami.

Bytový dom Pri Rybníku ponúka širokú variáciu priestorového usporiadania

Do obývacej miestnosti s kuchyňou, jedálenskou časťou a prístupom na balkón sa vďaka dostatočnej ploche zmestí nielen komfortné domáce pracovisko, ale po oddelení priečkou i ďalšia plnohodnotná obytná izba. Určitú flexibilitu poskytuje aj priestranná spálňa s dostatkom úložného priestoru, záujemca si v nej bez problémov zriadi ďalšie pracovné miesto.

Niekoľko posledných bytov je ešte voľných

Výhodná lokalita, decentná architektúra a príjemné výmery bytov kupujúcich oslovili, dobrú predajnosť projektu do veľkej miery podporil tiež interiér vybavený trvácnymi a nadčasovými výrobkami už spomínaných renomovaných značiek.

Povrchové vrstvy tvoria laminátové podlahy Egger, tieto dekory budú použité aj na dverných výplniach, spolu s obkladmi a dlažbami prestížneho výrobcu Villeroy & Boch dodávanými v dvoch elegantných farebných variantoch. Od rovnakej spoločnosti pochádza štýlová sanita, pričom zariadenie kúpeľní dopĺňajú batérie Grohe.

Lepšiu predstavu o vlastnom bývaní možno získať na webstránke Pri rybníku, na ktorú bola umiestnená virtuálna prehliadka zariadených vnútorných priestorov.

Noví obyvatelia sa na adresu v blízkosti obľúbenej rekreačnej oblasti Žilinčanov budú sťahovať už túto jeseň, kolaudácia objektu bola naplánovaná na letné mesiace. Možnosť získať jeden z posledných voľných bytov v bytovom dome Pri rybníku zostala zatiaľ otvorená. Viac informácií nájdete aj na www.prirybniku.sk
Zdroj: PR Pri rybníku


Dopravný servis
Hričovská
Kolóna
06:57
Hričovská
Policajná hliadka
06:52
Mostná
Dopravná nehoda
06:52
Rajecká cesta
Policajná hliadka
06:38
Považský Chlmec
Policajná hliadka
05:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina