Dnes najčítanejšie
Primátorovi Rajca niekto poslal biely prášok, mestský úrad museli uzatvoriť

02 marec 2014 - 21:14

Ďalší poľský vodič spôsobil vážnu dopravnú nehodu

V sobotu došlo k čelnej zrážke dvoch vozidiel pri Tepličke nad Váhom. Vodič čierneho BMW X5 sa v sobotu na ceste II/583 v smere do Terchovej rozhodol predchádzať pred ním idúce vozidlo Ford. Počas úkonu predchádzania si všimol, že v protismere prichádza vozidlo Škoda. Dokončiť predchádzanie, alebo zaradiť sa naspäť sa mu však nepodarilo.

Čierne BMW tak narazilo do strieborného Fordu. Po náraze sa Ford dostal do šmyku a prešiel do protismeru. Nasledovala čelná zrážka s protiidúcim vozidlom Škoda.

Pri nehode došlo k zraneniu piatich osôb. Všetky zranené osoby boli zo slovenských vozidiel. Poľskí pasažieri v BMW mali šťastie a neutrpeli žiadne zranenia.

,,Dopravná nehoda bola nahlásená o 9:59 hod. a vyrazili k nej tri vozidlá záchrannej zdravotnej služby. Zranené a prevezené do FNsP Žilina boli 4 ženy. Jedna žena (36) bola s vážnejším poranením hrudníka, druhá žena (35) mala zlomeninu hornej končatiny, 13-ročné dievča bolo prevezené do nemocnice taktiež s úrazom hornej končatiny a posledné 10-ročné dievčatko bolo prevezené na komplexné vyšetrenia. Pri nehode sa zranil aj vodič Škody, ktorý utrpel len ľahšie zranenia dolnej končatiny a odmietol ošetrenie.”


Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.


0 zdieľaní

Dopravný servis
Obchodná
Jama na ceste
12:58
Terchová
Prekážka na ceste
12:45
Hričovská
Jama na ceste
11:12
Budatínska Lehota
Policajná hliadka
11:00
Hričovská
Policajná hliadka
10:57
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.