Dnes najčítanejšie
Policajti odhalili za týždeň ďalších 80 opitých vodičov, muž z Bytče nafúkal takmer 4 promile

11 máj 2021 - 12:52

Futbal v Žiline sledovalo naživo 7 fanúšikov, klub ich odmení permanentkou na budúcu sezónu

Foto: Futbal v Žiline sledovalo naživo 7 fanúšikov, klub ich odmení permanentkou na budúcu sezónu
Foto: facebook.com/mskzilina

Aktuálne platné hygienické opatrenia umožňujú návrat fanúšikov na tribúny vrátane najvyššej futbalovej ligy, najbližšiu príležitosť poskytol v Žiline víkendový duel medzi MŠK Žilina a AS Trenčín. Futbalový klub MŠK Žilina umožnil fanúšikom vstup na sobotný zápas proti Trenčínu bezplatne, nakoniec ich prišlo sedem.

Dôvodom sú najmä nariadenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktoré určujú prísne podmienky pre návštevu podujatia. Fanúšikovia, ktorí chceli vidieť v Žiline duel s Trenčínom, museli predložiť negatívny výsledok PCR alebo LAMP testu nie starší ako 36 hodín a zároveň antigénového testu nie starší ako 12 hodín.

V prípade prekonania ochorenia alebo zaočkovania museli títo fanúšikovia rovnako predkladať negatívny výsledok testu, a to PCR alebo LAMP metódou nie starší ako 36 hodín. Náročné podmienky nakoniec splnilo sedem fanúšikov, ktorí zároveň vyplňovali dotazník a futbal museli sledovať bez občerstvenia z dôvodu protipandemických opatrení, keďže bufety stále nie sú povolené.

Výhru MŠK Žilina 5:3 nakoniec sledovalo 7 fanúšikov, tých klub za ich ochotu podstúpiť náročné podmienky testovania odmení Najvernejší Šošoni zo soboty sa tak môžu tešiť z nových permanentiek na budúcu sezónu, rovnako nezabudol klub aj na držiteľov permanentiek:

„Ako vďaku za podstúpenie všetkých prísnych nariadení a podporu z tribúny majú u nás siedmi fanúšikovia permanentku na ďalšiu sezónu zdarma. Nezabúdame ani na držiteľov permanentiek, ktorí budú, samozrejme, v novej sezóne odškodnení,“ informuje klub na webovej stránke.293 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Iné nebezpečenstvo
21:29
Lavobrezná
Prekážka na ceste
21:07
Budatínska Lehota
Kolóna
19:24
Hričovská
Kolóna
18:53
Budatínska Lehota
Kolóna
17:59
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia