Dnes najčítanejšie
Neznámy muž vykradol byt v Žiline, majiteľka prosí verejnosť o pomoc so zistením jeho totožnosti

22 máj 2015 - 15:21

Staronovým trénerom MsHK Žilina bude Milan Jančuška

Foto: Staronovým trénerom MsHK Žilina bude Milan Jančuška
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Na dva roky sa dnes na radnici upísal ako tréner žilinských vlkov Milan Jančuška. Práve pod jeho vedením sa MsHK Žilina prebojovala naposledy do play-off. “Vedenie mesta a MsHK DOXXbet Žilina podpísali dnes na radnici kontrakt na dva roky s trénerom Milanom Jančuškom, ktorý bude trénovať A-mužstvo. Vedenie mesta sa rozhodlo podpísať dlhší kontrakt, ako býva obvykle na jeden rok, pretože má jasnú víziu, ako skvalitniť žilinský hokej, a tak potešiť žilinského fanúšika,” uviedol hovorca mesta Žilina Pavol Čorba. Nový tréner tak preberie tím, ktorý sa v uplynulom ročníku zachránil v extralige po baráži s Detvou.

Klub trénerovi dĺži peniaze

Angažovanie práve tohto trénera znamená pre Žilinu vyriešenie nepríjemnej situácie. „Súčasne s podpísaním zmluvy sa uzatvoril aj zmier v súdnom spore medzi trénerom Milanom Jančuškom a klubom o 53 000 €, ktorý traumatizoval žilinský hokej niekoľko rokov. Som veľmi rád, že sme všetci prispeli k stabilite a konečne sa môžeme naplno venovať športu,“ uviedol k veci prvý zástupca primátora mesta Žilina Patrik Groma.

Zmluva nadobudne platnosť dňom zverejnenia na stránkach MsHK DOXXbet Žilina. “Predmetná zmluva bude platná od okamihu, ako sa uverejní v zmysle platnej legislatívy SR. MsHK DOXXbet Žilina je transparentný klub,“ dodal druhý zástupca primátora mesta Žilina Anton Trnovec. Milan Jančuška naposledy trénoval v HK Poprad, kde mu v apríli tohto roku vedenie oznámilo, že zmluvu s ním nepredĺži.

Pozrite si video, ktoré zachytáva naštvaného Milana Jančušku na žilinskej striedačke približne tri roky dozadu
Zdroj: TS Mesto Žilina, zilinskysport.sk


Dopravný servis
Strečno
Zver pri ceste
03:38
Strečno
Iné nebezpečenstvo
02:54
Strečno
Zver pri ceste
21:23
Strečno
Kolóna
20:59
Vranie
Prekážka na ceste
20:24
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia