Dnes najčítanejšie
Od dnešného dňa sú uzavreté časti diaľnice D1 a D3 pri Žiline z dôvodu rozširovania križovatky
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

21 apríl 2021 - 20:00
INZERCIA

Nový Slovtrend bufet v Žiline: Široká ponuka vlastnoručných výrobkov, šalátov a potravín už od pol šiestej ráno

Žilinská spoločnosť Slovtrend pôsobí na gastronomickom trhu už viac ako dve desaťročia, za túto dobu sa vypracovali na stabilného partnera na trhu závodného stravovania. Niekoľko tisíc zdravých, chutných obedov z čerstvých surovín putuje každý deň aj do spoločností ako MOBIS, COBA Automotive, ELMAX Žilina či MŠK Žilina.

Na základe dopytu spokojných zákazníkov rozšírila spoločnosť s moderným a kvalitne technologicky vybaveným zázemím svoju ponuku o vlastnoručne vyrábané pekárenské a cukrárenské produkty.

Každý deň tak vyrába zručný cukrár podľa vlastných tradičných receptov v modernom prevedení obľúbené výrobky ako veterníky, moravské koláče, osie hniezda alebo množstvo druhov cheesecakov. A práve na týchto a mnohých ďalších si môže teraz pochutnať už aj žilinská verejnosť. Slovtrend totiž otvoril pred niekoľkými dňami vo výdajni na Dolných Rudinách vlastný bufet. A ten zaujme nielen svojou ponukou.

Otvorený je už od 5:30 ráno, aby ste si mohli čerstvé pečivo, zákusky, jogurtové mixy, šaláty, nátierky a iné dopriať ešte pred pracovnou dobou.

Čo tak zaspomínať na tradičné mliečne bary a dať si tresku s rohlíkmi? V novom bufete bez problémov, majú tu celé portfólio, nechýbajú ani šaláty či nátierky Hamé. Alebo by ste radšej parenicu, nite či riccotu z farmy v Brezanoch?

Už niekoľko dní prevádzky ukázalo, že bufet je pre niektorých výborným spôsobom, ako si nakúpiť ráno čerstvé pekárenské a cukrárenské výrobky a nebyť tak odkázaný na “zostatky” v supermarketoch po práci.

Aj milovníci zdravého stravovania si v bufete nájdu svoje - podľa ponuky tu nájdete grécky jogurt s müsli, chia puding a rôzne čerstvé šaláty, tuniakový s vajíčkom či klasiku v podobe Cézar šalátu nevynímajúc.

Svoju popularitu si v podnikových bufetoch, rovnako v správe Slovtrendu, získali aj kórejské instantné polievky, preto ich nájdete aj tu. No a ak stihnete prísť včas a nepredbehnú vás ostatní, dáte si aj čerstvú zapekanku.

A keď hovoríme o čerstvosti, myslíme tým tu skutočnú - pečú ich, rovnako ako veľa ďalších výrobkov, len pár metrov od miesta, kde si ich kupujete.

Nový Slovtrend bufet v Žiline je otvorený od pol šiestej ráno do druhej poobede a funguje vo výdajni jedla na ulici Dolné Rudiny 1. Navštíviť ho tak môžete aj počas obedňajšej prestávky spolu s obedom, kde si môžete vyberať každý deň zo šiestich druhov hlavných jedál. Výhodou je pohodlné parkovanie v okolí.

Zastúpené sú tu mäsité aj bezmäsité jedlá, múčne jedlá, zeleninové a cestovinové šaláty. Nespornou výhodou je, že si konkrétne jedlo viete objednať vopred na mieste, alebo cez internet.

Vlastné cukrárenské výrobky ako veterníky, cheesecaky, moderné dezerty a mnoho iného si môžete objednať aj na vaše podujatia ako firemné a rodinné oslavy, promócie, krstiny či stužkové. Rovnako ponúka Slovtrend možnosť pravidelného cateringu pre prevádzky ako kaviarne, bufety alebo reštaurácie.

Pre ponuku event cateringu a bližšie informácie kontaktujte catering@slovtrend.sk alebo na telefónnom čísle 0918 599 762.

 

Viac informácií nájdete aj na www.slovtrend.sk. Ponuku bufetu si môžete pozrieť vo fotogalérii.

 
Bufet nájdete na Dolných Rudinách.
841 reakcií
Zdroj: PR Slovtrend


Dopravný servis
Svedernik
Kolóna
15:37
Na Horevaží
Kolóna
15:29
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
15:28
Rajecká cesta
Kolóna
15:24
Bratislavská
Kolóna
15:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia