Dnes najčítanejšie
Mesto Žilina odstránilo zábrany na ceste z Bytčice do Rosiny, po pár hodinách sa tam objavili opäť
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

09 marec 2021 - 20:00
INZERCIA

Úsmev na mieru od profesionálnych dentistov v Žiline? Navštívte skúsených zubárov, ktorým verí 1 400 pacientov

Moderná dentálna starostlivosť sa stala opäť viac dostupnejšou aj v Žiline, Oleksandr Kholodnyak dental clinic ponúka komplexné stomatologické služby na najvyššej úrovni.

Úsmev na mieru s individuálnym prístupom a maximálna profesionalita – to sú základné piliere zubnej zdravotnej starostlivosti súkromnej dentálnej kliniky Oleksandr Kholodnyak dental clinic na Moyzesovej ulici v centre mesta Žilina.

Skúsení stomatológovia pristupujú k pacientovi s obozretnosťou a začiatkom ich práce je vždy identifikácia najvhodnejšej a najšetrnejšej metódy k riešeniu stomatologického problému. Tento prístup sa prelína všetkými dostupnými službami.

Zubný lekár Oleksandr Kholodnyak ako hlavný stomatológ vedie od roku 2018 vlastnú kliniku a disponuje desaťročnou praxou v stomatologickom odbore. Študoval na Lekárskej fakulte v Košiciach a okrem bežných stomatologických úkonov sa ako zubár v Žiline špecializuje na dentoalveolárnu chirurgiu. V nej rieši zložité chirurgické extrakcie čiastočne alebo úplne neprerezaných zubov múdrosti, či iných nepriaznivo uložených zubov.

Druhou oblasťou špecializácie doktora Kholodnyaka je implantátová chirurgia, ktorá sa zaoberá možnosťami fixnej náhrady chýbajúceho zuba, resp. zubov, prostredníctvom zavedenia titánovej skrutky do kosti. Filozofiou dentálnej kliniky, ale aj samotného doktora Kholodnyaka, je poskytnúť každému pacientovi individuálny prístup podčiarknutý stopercentnou kvalitou služieb.

Za dva roky fungovania si vďaka tomuto prístupu klinika získala takmer 1 400 pacientov. Traja zubní lekári vám poskytujú široké spektrum stomatologických služieb, ako sú napríklad endodontické ošetrenie zubov, stomatochirurgické zákroky, proteická stomatológia, bielenie zubov v Žiline či dentálna hygiena.

Plne profesionálne vybavené ambulancie sa čoskoro presťahujú do nových priestorov, privítajú stálych aj nových zákazníkov.

Klinika v súčasnosti ponúka dve ambulancie a troch skúsených stomatológov, no v dohľadnej dobe ju čaká veľké sťahovanie, keďže bude rozširovať svoje kapacity v úplne nových priestoroch. Aj v nových priestoroch budú členovia kliniky s radosťou vítať existujúcich, ale aj nových pacientov.

Zubní lekári kliniky: Oleksandr Kholodnyak, Monika Svrčková, Maxim Yehorov

Objednajte sa na vstupnú prehliadku už dnes.

Kontaktné informácie:
Oleksandr Kholodnyak dental clinic
Moyzesova 916/35
01001 Žilina
info@okdent.sk
0910 214 444
www.okdent.sk

 

 

Kliniku a zákroky si môžete pozrieť aj na Instagrame - @oleksandr_kholodnyak_dental
0 reakcií
Zdroj: PR Oleksandr Kholodnyak dental clinic


Dopravný servis
Strečno
Policajná hliadka
16:10
Oškerda
Policajná hliadka
15:59
Cesta I/64
Prekážka na ceste
15:25
Oškerda
Policajná hliadka
15:23
Košická
Jama na ceste
15:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia