Dnes najčítanejšie
Neznámy vodič nechal na železničnom priecestí odstavené auto bez značiek, prechádzajúci vlak doň narazil

04 marec 2021 - 08:10
INZERCIA

Využite mesto naplno s PIANO apartments - svieži projekt žilinského developera ponúka zhodnotenie investície

Foto: Využite mesto naplno s PIANO apartments - svieži projekt žilinského developera ponúka zhodnotenie investície
Galéria: 11 fotiek
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Developerský projekt PIANO residence, ktorý bude dokončený už v treťom kvartáli aktuálneho roku, je rozmanitý na ponuku priestorov a nájdete v ňom byty, obchodné a kancelárske priestory, apartmány či lofty. Dva unikátne štýlové lofty pre život aj prácu sme vám predstavili minulý týždeň. Teraz je rad na apartmánoch, ktoré zaujmú okrem dizajnu i variabilitou možného využitia.

Progresívne zmýšľanie žilinského developera LICITOR developmet prináša pre záujemcov novú možnosť pripojiť sa k projektu spoločného vyťažovania apartmánu formou krátkodobého prenájmu. V praxi to znamená, že apartmány ponúknete na krátkodobý prenájom a počas zvyšného času ich môžete využívať pre vlastnú potrebu.

Práve apartmány v PIANO residence sú na to ideálnymi, nielen vďaka svojej polohe v centre mesta, a i dispozícii. Okrem zhodnocovania investície je na ponuke developera kompletný servis, a to či už pri zariaďovaní, alebo následnej správe:

„Táto komplexná ponuka zahŕňa možnosť jednotného a moderného vybavenia apartmánu zo štádia holobytu, v ktorom sa štandardne bude odovzdávať, do štádia zhotovenia „na kľúč“ vrátane zariaďovacích predmetov tak, aby bol každý apartmán pripravený k okamžitému využívaniu. Zariadime ho tak od pokládky podlahy, prípravy stien, čiže vymaľovanie a príprava dizajnovej betónovej steny, zariadenia kúpeľne až po sanitu kúpeľne. Myslíme i na drobnosti, akými sú uteráky pre hostí a kúpeľňové doplnky,“ vysvetľuje Patrik Kurimský, CEO spoločnosti LICITOR development, ktorá stavia PIANO Residence.

Samozrejmosťou je aj kompletné zariadenie kuchyne nielen modernými spotrebičmi, ale i praktickými kuchynskými skrinkami, doplnkami, riadom a jedálenským stolom so stoličkami. Bude tiež vybavený nadčasovou manželskou posteľou, súčasťou je opäť i posteľná bielizeň pre hostí, nočnými stolíkmi, otvoreným šatníkom i pohodlným kreslom, či mäkkým kobercom.

Pôdorysy posledných dvoch voľných apartmánov. Zdroj: LICITOR Development

Intimitu celému priestoru dodajú vkusné zatemňovacie závesy. Na vizualizáciách v galérii môžete vidieť presnú podobu toho, ako budú apartmány zariadené.

Celý komfort tak spočíva v tom, že apartmány vám budú zhodnocovať investíciu pre vás bez starostí. Príjemným bonusom je, že ich viete niekoľko týždňov v roku využívať pre vlastné potreby. V ostatných dňoch budú fungovať so zabezpečením všetkého potrebného:

„Apartmány budú fungovať na systéme spočívajúcom v zabezpečovaní vyťažovania, prevádzky, marketingu, upratovania a správy tak, aby každý jeden vlastník apartmánu, ktorý sa rozhodne do projektu zapojiť, bol odbremenený od týchto činností, no pri tom sa mu jeho investícia zhodnocovala. To znamená, vy si kúpite apartmán, ktorý sa predáva v štádiu holopriestor. Následne sa rozhodnete zapojiť do nášho systému vyťažovania. My ho kompletne zariadime, zabezpečíme jeho obsadenosť hosťami, po ukončení pobytu ho vždy upraceme, tak aby bol pripravený pre ďalších hostí a samozrejme sa postaráme o to, aby o apartmáne vedela široká verejnosť,“ dodáva k princípu fungovania novinky v podobe správy Patrik Kurimský.

Na tomto princípe fungujú i apartmány v najznámejšom projekte developera a to v projekte WellPark, oceneného cenou Stavba roka za Nápaditý architektonický koncept.


Ak máte záujem, poponáhľajte sa - voľné sú posledné dva apartmány. Kontaktovať môžete realitného makléra spoločnosti pána Jozefa Cisarika, ktorý veľmi rád poskytne podrobné informácie o ponuke.

Zastihnete ho na telefónnom čísle 0918 900 100, alebo prostredníctvom e-mailu jcisarik@licitor.sk. Viac informácií o tejto ponuke nájdete tiež na stránke www.reality.licitor.sk v sekcii TOP PONUKA.

 
Zdroj: PR LICITOR development


Dopravný servis
Oškerda
Prekážka na ceste
04:41
Lavobrezná
Policajná hliadka
04:39
Priemyselná
Jama na ceste
02:15
Rudinka
Jama na ceste
01:54
Budatínska Lehota
Kolóna
22:37
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina