Dnes najčítanejšie
Hasiči absolvovali na stavbe diaľnice pri Žiline cvičenie, zraneného pracovníka zlaňovali z mostného piliera
COVID-19 vývoj situácie v kraji

26 február 2021 - 15:42

AKTUÁLNE: V Ružomberku došlo k tragickej dopravnej nehode, zrážku s nákladiakom neprežila jedna osoba

Ružomberskí hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste prvej triedy I/18 v katastri mesta Ružomberok. Podľa informácií Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) ide o čelnú zrážku osobného motorového vozidla s kamiónom.

Osobný automobil zostal po zrážke zakliesnený vo zvodidlách. Nákladné vozidlo skončilo mimo vozovky. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky.

„Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia, ktorým na mieste podľahla a druhá osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia a usmrtenú osobu vytiahli z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia,“ spresňuje Prezídium HaZZ.

Cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch

„Cesta 1/18 pri salaši Krajinka, je vážna dopravná nehoda nákladného motorového vozidla s osobným motorovým vozidlom, cesta momentálne neprejazdná, obchádzka možná z Ružomberka na Dolný Kubín cesta 1/59 smer Kraľovany cesta 1/70. Žiadame vodičov o trpezlivosť, prípadne použiť uvedenú obchádzku tohto úseku,“ informuje krajské operačné stredisko polície.

Zdroj: Prezídium HaZZ


Dopravný servis
Koňhora
Kolóna
15:58
Oškerda
Kolóna
15:57
Lavobrezná
Kolóna
15:44
Nemocničná
Kolóna
15:43
Oškerda
Kolóna
15:43
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia