Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: V Ružomberku došlo k tragickej dopravnej nehode, zrážku s nákladiakom neprežila jedna osoba
Aktualizované: COVID-19 v Žilinskom kraji

23 február 2021 - 16:55
INZERCIA

Hľadáte ideálne obchodné priestory? Objavte nové Námestie Rudiny II v Žiline

Malé prevádzky verzus nákupné centrá? Zdá sa, že preferencie nakupujúcich sa na dlhší čas zmenia. Drobné prevádzky ponúkajú totiž zákazníkom bezpečnejšie nakupovanie. Majiteľom prevádzok zas dávajú viac slobody a flexibility.

Moderný retail ako ideálna alternatíva k nákupným centrám

Časy, kedy sme zvykli tráviť hodiny nákupmi v interiéroch nákupných centrách, sú, zdá sa, aspoň dočasne minulosťou. Najmä v aktuálnom období prísnych hygienických nariadení uprednostní veľa z nás nákup v menšej predajni pred návštevou uzavretého nákupného centra s viacerými obchodnými prevádzkami v interiéri.

Výhody pre podnikateľov, výhody pre zákazníkov

Koncentrácia viacerých menších samostatných obchodných prevádzok so samostatnými vchodmi priťahuje čoraz viac zákazníkov, ale prináša veľa výhod aj podnikateľom. Voľná ruka pri úprave a dizajne priestoru podľa svojich predstáv a vlastné nastavenie otváracích hodín sú len niektoré z nich. Veľkým plusom môžu byť aj individuálny prístup prenajímateľa, či celkovo výhodnejšie podmienky pre podnikanie.

Takéto obchodné priestory nájdete v novostavbách Rudiny II na Hlinách VI. K dispozícii sú obchodné prevádzky rôznych veľkostí situované na námestí, pár krokov od obľúbenej Obchodnej galérie Naša a Tesco Hypermarket. Obrovskou výhodou je pohodlné bezplatné parkovanie hneď vedľa námestia. Lokalita je vďaka výbornej dostupnosti spádovou oblasťou pre viac ako 8 000 domácností.

Na raňajky, pizzu, či k barberovi. Na Námestí Rudiny 2 je všetko po ruke

Srdcom novej mestskej štvrte Rudiny 2 je námestie s lavičkami a zeleňou, pokojný priestor na stretávanie sa a oddych. Námestie lemujú drobné obchodné prevádzky so samostatnými vchodmi. Predajne sú starostlivo vyberané tak, aby do pohodového areálu príjemne zapadli, a zároveň poskytovali široké portfólio moderných služieb, ktoré spríjemnia život obyvateľom, ale aj návštevníkom štvrte Rudiny 2.

Skvelé raňajky sú od skorého rána dostupné vo Farmamarket Gurmantéke, talianske chute prinesie na námestie pizzeria, príjemný oddych so šálkou výberovej kávy ponúkne kaviareň Kafé 2JA. Prvých zákazníkov už čoskoro privíta kvetinový ateliér, či kaderníctvo, muži môžu využiť služby barbera. Všetko pohodlne po ruke, priamo na námestí v obklopení bytových domov.

Hľadá sa kozmetička, optik aj stomatológ!

V prípade, že hľadáte miesto pre svoje podnikanie, niekoľko obchodných priestorov na námestí Rudín 2 je ešte stále voľných a radi na námestí privítame napríklad kvalitné služby zamerané na zdravý životný štýl. Podnikateľom garantujeme, že sa v areáli Rudiny 2 nebudú nachádzať podobné predajne a služby, ktoré by si navzájom konkurovali a zákazníkom, že bez problémov na jednom mieste nakúpia a vybavia všetko potrebné.

S námestím Rudiny 2 priamo susedí Nákupná galéria Naša s prevádzkami DM Drogerie Markt, KiK, TEDi, SUPER ZOO a JANUS Nápoje. Bezplatné veľkokapacitné parkovisko je samozrejmosťou. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú ďalšie dve obchodné centrá Hypermarket Tesco a Supermarket Lidl. Dobrou správou pre podnikateľov je výborná dostupnosť a veľká spádová oblasť potenciálnych zákazníkov, keďže lokalita je vyhľadávaná aj obyvateľmi Hlín, Soliniek, ale aj Hájika a prímestských štvrtí.
33 reakcií
Zdroj: PR Istrofinal


Dopravný servis
Hričovská
Policajná hliadka
01:27
Brodno
Stacionárny radar
22:44
Košická
Policajná hliadka
20:15
Hričovská
Jama na ceste
20:11
Hričovská
Iné nebezpečenstvo
20:09
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia