Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Odborári plánujú blokovať Košickú v Žiline, chcú poukázať na životnú úroveň obyvateľov Slovenska
COVID-19 vývoj situácie v kraji

07 január 2021 - 14:05

Osobné auto odcudzené koncom minulého roka v Žiline našli po týždni zhorené pri Bytči

Foto: Osobné auto odcudzené koncom minulého roka v Žiline našli po týždni zhorené pri Bytči
Foto: HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Koncom minulého roka bolo vyhlásené pátranie po odcudzenom osobnom aute značky Volkswagen Golf 4 Variant, ktoré zmizlo z ulice Dolné Rudiny v Žiline. Po aute začali pátrať aj členovia skupiny HAKA - Hľadá sa auto krádeže automobilov na sociálnej sieti.

Ukradnuté auto sa po necelom týždni podarilo nájsť, avšak bolo kompletne zhorené. Políciu na vrak upozornil náhodný okoloidúci, hliadka pri preverovaní zistila, že ide o červený Volkswagen v pátraní.

„Aj keď sa policajti veľakrát snažia ľuďom pomôcť nájsť ich ukradnutý majetok, nie vždy majú pre poškodených dobrú správu. Dnes hliadka OOPZ Bytča na základe preverenia oznámenia občana našla ukradnuté vozidlo v katastri obce Maršová-Rašov, okres Bytča,“ uvádza k prípadu skupina HAKA.

Požiarny technik vykonal na mieste obhliadku a pracuje na zistení príčiny požiaru. Skupina HAKA zatiaľ nevylučuje ani úmyselné podpálenie. Majiteľ tak definitívne prišiel o svoj majetok a zostáva už len dúfať, že polícii sa podarí vypátrať páchateľa.

Pokiaľ chcete predísť podobným prípadom, zvážte použitie niektorého zo známych a overených zabezpečovacích systémov proti krádeži. Na výber máte mechanické alebo elektronické systémy od známych a rokmi overených značiek.
Zdroj: HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov


Dopravný servis
Košická
Policajná hliadka
21:41
Rudinka
Zver pri ceste
21:38
Strečno
Iné nebezpečenstvo
20:39
Strečno
Zver pri ceste
20:27
Stráža
Policajná hliadka
19:37
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia