Dnes najčítanejšie
Stromy z ulice 1. mája, ktoré mali byť zrezané, presadili občianski aktivisti do parku na Frambore

04 december 2020 - 11:45
INZERCIA

V centre Kysuckého Nového Mesta otvorili Punč bar s vyhrievanou terasou, láka aj množstvo Žilinčanov

Vianočné trhy sa žiaľ kvôli nepriaznivej epidemiologickej situácii tento rok neuskutočnia. Námestia tak nezaplnia stánky s chutným občerstvením, pri ktorých by sa ľudia stretli a strávili tam príjemné chvíle s priateľmi a blízkymi.

Mnohí sa preto obzerajú po dostupných príležitostiach v okolí, kde by si mohli predsa len vychutnať vianočný punč či varené vínko. Takáto možnosť sa najbližšie naskytá aj priamo v centre Kysuckého Nového Mesta, len kúsok od najväčšieho adventného venca v Žilinskom kraji.

Počas decembra je tam ľuďom k dispozícii Mánia Punč bar s ponukou viacerých druhov punču, vareného vína a medoviny. Nachádza sa na okraji Námestia Slobody a otvorený je až dvanásť hodín denne - od 10:00 do 22:00 hod.


Ponúka vyhrievanú krytú terasu s kapacitou 50 miest aj priestor na státie vo vonkajšom prostredí priamo pred barom. Pokiaľ hľadáte miesto, kde by ste mohli stráviť čas v dobrej nálade a príjemnej atmosfére, určite sem zavítajte.

Na zahriatie si tu dáte niekoľko druhov punču - klasický vianočný, ale aj slivkový, jahodový a turbo punč. Nechýba ani vynikajúca Trnavská medovina, chutné varené ríbezľové víno a pre vodičov a deti je v ponuke nealkoholický punč s lákavou príchuťou a ovocím.

Ak sa rozhodnete vyraziť na punč zo Žiliny a hľadáte vhodný spôsob dopravy, môžete využiť služby partnerskej taxislužby Taxi Fantasia. Vodiči vás kdekoľvek z okolia rýchlo a bezpečne dopravia tam aj späť a vy si vďaka tomu môžete naplno vychutnávať alkoholické nápoje.

V prípade, že pôjdete vlastným autom, dostupné parkovacie miesta nájdete neďaleko pri predajni COOP Jednota (približne 60 metrov pešo) a predajni BILLA (menej než 300 metrov pešo). Cestou k baru sa navyše môžete odfotiť pri adventnom venci alebo vianočnej výzdobe v centre mesta.

1042 reakcií
Zdroj: PR MANIA Punč bar


Dopravný servis
Bytčica, Dlhá
Práca na ceste
11:30
Hlavná, Bytčica
Kolóna
11:30
Bytčica, Dlhá
Kolóna
11:25
Bytčica, Dlhá
Kolóna
11:13
Strečno
Iné nebezpečenstvo
11:08
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia