Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: V žilinskej nemocnici vyskočil z okna 72-ročný pacient

01 máj 2015 - 09:06

Nehoda pri Vodnom diele a kopec policajtov v uliciach, čo sa deje?

Foto: Nehoda pri Vodnom diele a kopec policajtov v uliciach, čo sa deje?
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Momentálne zisťujeme informácie k tipu od fanúšika, ktorý uviedol, že pri Vodnom diele videl nabúranú dodávku vo zvodidlách a policajných vyšetrovateľov. O pár metrov ďalej, pod mostom cesty I/18 (cesta na Martin) videl niekoľko policajtov, rovnako zaparkované policajné autá na výjazde na cestu I/18.

Aktualizácia 10:30

Vodič dodávky mal po nehode z miesta nehody ujsť. Muža prenasledovali policajti z PMJ Žilina, ktorí ho následne zadržali a predviedli na policajný útvar. Na mieste zasahovali aj žilinskí kriminalisti, ktorí na mieste zaisťovali stopy.

Aktualizácia 14:00

V ranných hodinách došlo k odcudzeniu vozidla Citroen Jumper na sídlisku Vlčince. Neďaleko Vodného diela Žilina unikajúci vodič s vozidlom narazil do zvodidiel. následne sa dal na útek po vlastných. Unikajúceho muža však začali prenasledovať policajti, ktorí dorazili na miesto za veľmi krátky čas.

Podľa svedkov skočil muž do rieky, policajt skákal za ním. Údajne bolo počuť výstrel, ktorý mal vystreliť policajt ako varovný, zo služobnej zbrane. Následne bol muž zadržaný a v putách predvedený na policajné oddelenie.


Dopravný servis
Oškerda
Policajná hliadka
23:37
Košická
Policajná hliadka
22:57
Oškerda
Policajná hliadka
22:14
Krasňany
Zver pri ceste
21:59
Strečno
Zver pri ceste
20:52
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.