Dnes najčítanejšie
Počas stredy došlo v Žilinskom kraji k trom požiarom, pri jednom z nich zhorela osoba

16 november 2020 - 11:38
INZERCIA

DOMAFEST: Sériu online koncertov zo Žiliny odštartuje Chiki Liki Tu-a

Koronakríza zasiahla všetky odvetvia priemyslu, kultúra patrí medzi najviac zasiahnuté. Nariadenia prikazujúce maximálny počet ľudí v interiéri prakticky zrušili akékoľvek podujatia v kluboch. Mnohým z nich teraz hrozí krach.

V Žiline sa ale zrodila pekná iniciatíva, ktorej cieľom je podporiť kultúru počas náročnej doby. Ide o organizáciu online koncertov. Na prvý z nich sa môžete pozrieť už 18. novembra 2020 s kapelou Chiki Liki Tu-a. Poďte na Domafest s Hyperiou a Smer Klub 77. 

Prvý koncert už v stredu

Séria online koncertov, sponzorovaných spoločnosťou Hyperia, začína už o pár dní. Prvý z nich odpáli Smer Klub 77 už v stredu 18. novembra 2020 o 17:30. Celý koncert bude trvať približne 1,5 hodiny a okrem obľúbenej slovenskej kapely Chiki Liki Tu-a si vychutnáte aj Lukáša Pialu, predskokana zo Žiliny. Aby vám koncert neunikol, prihláste sa na udalosť na Facebook stránke Smer Klubu 77.

Kvôli opatreniam si za hudbou do klubu teraz nevyrazíte. To ale neznamená, že hudba z klubu nemôže prísť za vami. V Hyperii sa rozhodli, že idú pomôcť vám - ľuďom uzavretým doma - a aj klubom, ktoré nemôžu poskytovať kultúrne zážitky tak, ako by chceli.

Chcú to dosiahnuť práve sériou online koncertov, kde sa budete môcť z pohodlia domova pozerať na priamy prenos z klubu. Fanúšikovia hudby sa teda dostanú opäť o krok bližšie k svojim obľúbeným kapelám. Kluby a hudobníci budú môcť robiť to, čo majú najradšej. Získavajú tým šancu na „prežitie” a vďaka tomu vám budú vedieť čo najskôr znovu poskytnúť autentický zážitok live koncertu

Bez kultúry sa nezaobídeme

Kultúra prináša do každodenného života niečo, čo príjemne pôsobí na mentálne zdravie človeka a aj v smutnejších obdobiach poskytne radosť. Možno si hovoríte, že dnes už kultúru ľahko nájdeme na internete a je to pravda. Avšak nič nenahradí zážitok zo živého koncertu. Práve preto sa Smer Klub 77 a Hyperia rozhodli zorganizovať sériu online koncertov, ktoré vám rozhodne spríjemnia večer. 

Hyperia nepodporuje len kultúru, ale aj ekológiu 

Ak sa vám páči myšlienka záchrany klubov a tvorcov ako predstaviteľov kultúry, možno vás budú zaujímať aj aktivity spoločnosti Hyperia v oblasti záchrany životného prostredia. Konkrétne ide o jednoduché riešenie problému s nadmerným množstvom letákov.  

Vývojom služby Kimbino sa podarilo preniesť letáky od viac než 100 obchodov zo sveta papiera do sveta digitálnych technológií. Okrem toho, že sa týmto spôsobom obmedzuje zbytočné míňanie papiera, poskytuje toto riešenie niekoľko výhod pre obe strany - zákazníka aj obchod: 

● Oveľa jednoduchšie vyhľadávanie - ak chcete nájsť leták konkrétneho obchodu, stačí zadať jeho názov.
● Nastavenie obľúbených obchodov - vyberte si obchody, nastavte si ich ako obľúbené a nestrácajte čas pri letákoch, ktoré vás nezaujímajú.
Jednoduchšie cielenie reklamy - pre obchodníka je výhodné, ak dokáže svoj leták ukázať iba tým ľuďom, ktorých by mohol zaujímať. Na druhej strane vy máte väčšiu šancu, že sa vám budú zobrazovať relevantné ponuky a akcie. 

Kimbino si môžete stiahnuť aj ako aplikáciu do svojho mobilného telefónu alebo tabletu. 

Aj vy môžete byť Hyperia

Zaujali vás aktivity spoločnosti Hyperia spomínané v článku? Stačí sa pozrieť na ich stránku a sledovať, koho práve hľadajú do nových projektov. Kóderi, analytici, marketéri, grafici, inovátori, geekovia… Ak patríte do týchto skupín a hľadáte prácu, určite sledujte aktuálnu ponuku pracovných pozícií.

Miesto: Smer klub 77
Dátum: 18.11.2020 - 17:30
58 reakcií
Zdroj: PR Hyperia


Dopravný servis
Strečno
Prekážka na ceste
20:00
Hričovská
Iné nebezpečenstvo
19:44
Bytčica, Dlhá
Iné nebezpečenstvo
19:29
Bytčická
Kolóna
18:08
Nemocničná
Policajná hliadka
17:55
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia