Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: V Žilinskom kraji došlo k ďalšej tragickej nehode, zrážku s kamiónom neprežil vodič auta

08 november 2020 - 11:18

Pre zablokované auto na sídlisku Hájik sa vodič MHD nedostal do práce na prvý ranný spoj

Problémy s parkovaním na žilinských sídliskách sú všade rovnaké. Pre nedostatok miest a vysoký počet vozidiel ich odstavujú majitelia často aj v strede parkovísk, na trávnatých plochách, chodníkoch či výjazdoch zo súkromných pozemkov a garáží.

Vo väčšine prípadov sa snažia okolo vozidla zachovať dostatočný priestor, aby ich ostatní mohli obísť. Niektorí motoristi nechávajú dokonca auto odbrzdené a umožňujú tak jeho potlačenie.

Majiteľka čierneho SUV na sídlisku Hájik sa však zachovala neohľaduplne a zablokovala iných obyvateľov. Svoj Volkswagen zaparkovala tesne pred iné osobné automobily a úplne im tak znemožnila výjazd. Problém podrobnejšie rozoberajú obyvatelia v skupine Žilina - Hájik.

Následkom vzniknutej situácie sa dnes v skorých ranných hodinách nedostal do práce vodič žilinskej mestskej hromadnej dopravy, ktorý musel za seba urýchlene hľadať náhradu. Pravidelný ranný spoj napokon vyrazil so záložným vozidlom.

V podobných prípadoch sa môžu obyvatelia obrátiť na mestskú (159) či štátnu (158) políciu, tá dokáže majiteľa vyhľadať a kontaktovať. Predovšetkým by však mali byť ľudia voči sebe navzájom ohľaduplní.

205 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Iné nebezpečenstvo
02:53
Strečno
Iné nebezpečenstvo
00:11
Bytčica, Dlhá
Stacionárny radar
20:14
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
17:10
Oškerda
Kolóna
16:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.