Dnes najčítanejšie
VIDEO: Na ulici Vysokoškolákov niektorí vodiči bránia plynulej jazde a zipsovému radeniu

18 október 2020 - 20:59

Mestský urad v Žiline bude do stredy zatvorený, viacerým zamestnancom potvrdili koronavírus

Mestský úrad v Žiline bude v dňoch 19. a 20. októbra uzatvorený pre verejnosť. Dôvodom je pozitívny test na koronavírus u viacerých zamestnancov úradu.

Testovanie na prítomnosť ochorenia COVID19 podstúpia preventívne všetky osoby, ktoré boli s pracovníkmi v priamom kontakte, v prípade potreby bude povinne nariadená domáca izolácia.

Žilinský Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) zároveň kontaktuje ďalšie osoby z pracovného či súkromného okolia zamestnancov. Mestský úrad a Klientske centrum budú opäť predbežne fungovať od stredy 21. októbra v úradných hodinách od 8.00 do 16.00 hod.

Zamestnanci mestského úradu ostávajú preventívne doma do stredy 21. októbra. Samospráva je v kontakte s epidemiológmi z RÚVZ v Žiline a v prípade potreby príjme ďalšie preventívne opatrenia.

Do piatku 23. októbra sa v Žiline prerušuje aj činnosť tzv. sociálneho taxíka, prepravnej služby pre imobilných občanov a ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím. V platnosti naďalej ostávajú všetky ďalšie preventívne opatrenia, o ktorých mesto Žilina informovalo 14. októbra.

Napriek tomu, že mestský úrad pre verejnosť uzatvorený, služby občanom poskytuje elektronicky prostredníctvom e-mailov.

Aktuálne e-mailové kontakty na jednotlivé odbory úradu sú k dispozícii na internetovej stránke mesta v sekcii Občan/Kontakty (http://www.zilina.sk/mestsky-urad-v-ziline), e-mailové adresy zamestnancov sú v tvare meno.priezvisko@zilina.sk.

Aktuálne informácie Žilinčania nájdu na internetovej stránke mesta, osobitnej internetovej stránke: koronavirus.zilina.sk, mestskej facebookovej stránke či v mobilnej aplikácii „Žilina“.
Zdroj: Mesto Žilina


Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
16:13
Rajecká cesta
Iné nebezpečenstvo
16:12
Priemyselná
Dopravná nehoda
16:10
Rudinka
Kolóna
16:00
Oškerda
Kolóna
15:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia