Dnes najčítanejšie
Žilinský samosprávny kraj skvalitňuje rokmi zanedbávanú sociálnu oblasť, pomoc dostalo už viac ako 46 rodín

22 apríl 2015 - 17:02

Tragická dopravná nehoda v Ivachnovej pri Ružomberku

Foto: Tragická dopravná nehoda v Ivachnovej pri Ružomberku
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

K vážnej tragickej dopravnej nehode došlo v stredu 22. apríla o 11.00 na ceste prvej triedy (I/18) v katastri obce Ivachnová, okres Ružomberok. Pri nehode prišla o život 49 ročná vodička z Košíc, ktorá viedla osobné motorové vozidlo Škoda Fabia v smere od Liptovského Mikuláša na Ružomberok. Z doposiaľ presne nezistených príčin prešla s vozidlom do protismeru, kde sa zrazila s oproti idúcim motorovým vozidlom Citroën Jumper, ktoré viedol 25 ročný vodič (z okresu RK).

Alkohol u vodiča zistený nebol, nariadená bola pitva

Pri dopravnej nehode žiaľ vyhasol život 49 ročnej vodičky. Vodič vozidla Citroën Jumper utrpel predbežne ľahké zranenia. Alkohol u vodiča vozidla Citroën Jumper vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U vodičky bude vykonaná pitva. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 5.500.-€. V súvislosti s touto tragickou dopravnou nehodou prebieha vyšetrovanie vo veci prečinu usmrtenia. Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. 

Cesta bola z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá. Následne policajti cestnú premávku usmerňovali do voľného jazdného pruhu. 

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dodržiavali dopravné predpisy a rýchlosť jazdy prispôsobili svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

zdroj: KR PZ


Dopravný servis
Strečno
Zver pri ceste
22:22
Rudinka
Jama na ceste
21:26
Radoľa
Práca na ceste
21:23
Vysokoškolákov
Policajná hliadka
21:11
Estakáda
Jama na ceste
19:42
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina