Dnes najčítanejšie
Polícia v Žiline pátra po Eugenovi Kalašovi, ktorý má byť dodaný do výkonu trestu odňatia slobody

22 apríl 2015 - 17:02

Tragická dopravná nehoda v Ivachnovej pri Ružomberku

K vážnej tragickej dopravnej nehode došlo v stredu 22. apríla o 11.00 na ceste prvej triedy (I/18) v katastri obce Ivachnová, okres Ružomberok. Pri nehode prišla o život 49 ročná vodička z Košíc, ktorá viedla osobné motorové vozidlo Škoda Fabia v smere od Liptovského Mikuláša na Ružomberok. Z doposiaľ presne nezistených príčin prešla s vozidlom do protismeru, kde sa zrazila s oproti idúcim motorovým vozidlom Citroën Jumper, ktoré viedol 25 ročný vodič (z okresu RK).

Alkohol u vodiča zistený nebol, nariadená bola pitva

Pri dopravnej nehode žiaľ vyhasol život 49 ročnej vodičky. Vodič vozidla Citroën Jumper utrpel predbežne ľahké zranenia. Alkohol u vodiča vozidla Citroën Jumper vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U vodičky bude vykonaná pitva. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 5.500.-€. V súvislosti s touto tragickou dopravnou nehodou prebieha vyšetrovanie vo veci prečinu usmrtenia. Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. 

Cesta bola z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá. Následne policajti cestnú premávku usmerňovali do voľného jazdného pruhu. 

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dodržiavali dopravné predpisy a rýchlosť jazdy prispôsobili svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

zdroj: KR PZ
0 reakcií


Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
06:43
Košická
Jama na ceste
06:28
Lysica
Dopravná nehoda
06:27
Strečno
Jama na ceste
05:54
Strečno
Práca na ceste
05:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia