Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Vláda sprísňuje opatrenia na boj s koronavírusom, čaká nás lockdown

06 október 2020 - 11:26

Polícia namerala ďalšieho rýchleho vodiča v Považskom Chlmci, rýchlosť prekročil o 57 km/h

Foto: Polícia namerala ďalšieho rýchleho vodiča v Považskom Chlmci, rýchlosť prekročil o 57 km/h
Foto: KR PZ Žilina

Žilinská polícia informovala v pondelok 5. októbra o nezodpovednom vodičovi, ktorého ráno zastavila hliadka v mestskej časti Žilina - Považský Chlmec. Muž sa na osobnom aute ponáhľal a v úseku, kde platí maximálna povolená rýchlosť 40 km/h, jazdil viac než stovkou.

Príslušníci mýtnej polície zaznamenali aj ďalší takýto prípad a taktiež o ňom informovali na sociálnej sieti. Opäť v ranných hodinách zastavili nezodpovedného vodiča, ktorý prekročil rýchlosť až o 57 kilometrov za hodinu.

„34-ročný vodič sa údajne ponáhľal za chorým psom v smere od Považského Chlmca do Bytče, pričom prekročil rýchlosť o 57 km/h. Vodič bol zastavený hliadkou Oddelenia mýtnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline,“ spresňuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline na sociálnej sieti.

Kontroly dodržiavania maximálnej povolenej rýchlosti v Považskom Chlmci sa ukazujú ako efektívne. Mnohí motoristi v mestskej časti výrazne prekračujú rýchlosť a ohrozujú ostatných účastníkov cestnej premávky.

V minulosti došlo na frekventovanej ceste k viacerým vážnym nehodám, pri niektorých skončili autá prevrátené aj na streche.

563 zdieľaní
Zdroj: KR PZ Žilina

Dopravný servis
Hlavná, Bytčica
Stacionárny radar
01:42
Budatínska Lehota
Dopravná nehoda
01:25
Oškerda
Stacionárny radar
01:22
Gbeľany
Policajná hliadka
01:11
Závodská cesta
Jama na ceste
21:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia