Dnes najčítanejšie
20-ročný Peter z Oravskej Lesnej je nezvestný, naposledy ho zachytila kamera v Starej Bystrici
Aktualizované: COVID-19 v Žilinskom kraji

25 september 2020 - 12:41

Na Liptove sa zrútilo osobné auto do rokliny, vážnym zraneniam podľahol 20-ročný spolujazdec

Vo štvrtok 24. septembra krátko pred sedemnástou hodinou došlo na ceste prvej triedy I/72 v katastri obce Vyšná Boca (okres Liptovský Mikuláš) k vážnej dopravnej nehode osobného auta. Vozidlo značky BMW z neznámych príčin dostalo šmyk, zišlo z cesty a spadlo do približne 30 metrov hlbokej rokliny.

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, jednu osobu previezli po prvotnom ošetrení do nemocnice, druhá, žiaľ, vážnym zraneniam podľahla. 

„Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že vozidlo sa nachádza prevrátené na streche v údolí mimo cesty, pričom jedna zranená osoba bola na ceste a druhá osoba z posádky sa nachádzala zakliesnená pod vozidlom. Hasiči vyslobodili zakliesnenú osobu spod vozidla,“ spresnil Michal Kypus z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Žiline.

Hasiči transportovali usmrtenú osobu z nedostupného terénu k cestnej komunikácii. Za pomoci vyprosťovacej techniky následne vytiahli havarované vozidlo a naložili ho na vozidlo odťahovej služby.

Podľa polície sa v aute viezol 26-ročný vodič a 20-ročný spolujazdec. Vodič skončil po nehode v nemocnici, spolujazdec na mieste zahynul.
670 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Policajná hliadka
15:59
Belá
Policajná hliadka
15:09
Cesta I/64
Práca na ceste
15:09
Rajecká cesta
Kolóna
15:07
Brodno
Kolóna
15:00
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia