Dnes najčítanejšie
Opitý lekár, ktorý minulý rok usmrtil chodca pri Strečne, dostal po odvolaní ešte vyšší trest

30 august 2020 - 13:10

Na sídlisku Vlčince sa v utorok uskutoční Koncert pre otvorené okná Dobšinského sadu

Občianske združenie Dobšinského sad, Krajské kultúrne stredisko (KrKS) v Žiline a mestská poslankyňa Iveta Martinková pripravili pre obyvateľov sídliska Vlčince a všetkých Žilinčanov septembrový Koncert do okien Dobšinského sadu.

Podujatia v priestoroch nového sadu sa už pomaly stávajú tradíciou. Príjemné a priateľské stretnutia obyvateľov sídliska pri pokojnej hudbe a chutnom občerstvení si získavajú čoraz viac priaznivcov a fanúšikov.

„Hudba nás sprevádza neustále. Vyvoláva emócie, vzbudzuje radosť, ale aj smútok. Pozývame vás preto po tretíkrát nielen do okien, ale aj do otvoreného Dobšinského sadu, kde na vás bude čakať pestrý hudobný program. Zaznejú ľudové piesne, a aj jemné tóny klavíru,“ pozýva Krajské kultúrne stredisko.

Koncert sa uskutoční už tento utorok 1. septembra 2020 v čase o 15:00 hod. v Dobšinského sade na sídlisku Vlčince. Záznam bude vysielaný aj naživo prostredníctvom sociálnej siete na stránke KrKS.

Počas programu sa môžete zastaviť aj pri „bylinkovom stánku“. Bylinkárka vám s radosťou pripraví nápoje z liečivých bylín na teplý aj studený spôsob. Podelí sa tiež o cenné rady a tipy v oblasti bylinkárstva.

Vstup je bezplatný. 


Miesto: Dobšinského sad, Žilina - Vlčince
Dátum: 01.09.2020 - 15:00    02.09.2020 - 17:00

235 reakcií


Dopravný servis
Rajecká cesta
Stacionárny radar
00:09
Mostná
Policajná hliadka
20:37
Lavobrezná
Policajná hliadka
20:10
Mojšova Lúčka
Stacionárny radar
19:30
Hričovská
Policajná hliadka
18:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia