Dnes najčítanejšie
Na území Žilinského kraja hrozí povodeň, SHMÚ vydal hydrologické výstrahy pre viaceré okresy

22 august 2020 - 03:10

Policajti zadržali v Žiline 32-ročného muža, ktorý si v Českej republike zadovážil pervitín

Foto: Policajti zadržali v Žiline 32-ročného muža, ktorý si v Českej republike zadovážil pervitín
Foto: KR PZ Žilina

Žilinskí policajti zadržali vo štvrtok 20. augusta na ulici Bratislavská 32-ročného muža z Českej republiky, ktorý je podozrivý z drogovej trestnej činnosti. Muž si mal od zatiaľ nestotožnenej osoby v meste Karviná zadovážiť pervitín, ktorý priviezol na Slovensko.

V popoludňajších hodinách počas policajnej akcie v Žiline bol Radek kontrolovaný policajtmi ako spolujazdec vo vozidle Škoda Octavia. Pri prehliadke dobrovoľne policajtom vydal plastovú krabičku s kryštalickou látkou. Policajti látku zaistili a poslali na expertízu.

„Podľa výsledkov predbežnej kriminalistickej expertízy, zaistené množstvo látky zodpovedá najmenej 18 bežným jednotlivým dávkam drogy. Prípad prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline,“ spresnila žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Policajný vyšetrovateľ obvinil 32-ročného muža z Čiech z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade bolo navrhnuté väzobné stíhanie obvineného, o ktorom bude rozhodovať Okresný súd v Žiline.
123 reakcií
Zdroj: KR PZ Žilina


Dopravný servis
Obchodná
Práca na ceste
18:41
Strečno
Policajná hliadka
18:28
Bratislavská
Iné nebezpečenstvo
18:23
Bratislavská
Dopravná nehoda
18:22
Obchodná
Práca na ceste
17:59
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia