Dnes najčítanejšie
Počet návštevníkov zatopeného Lomu Kraľovany rastie, s ním aj incidenty, odpad a statická doprava

22 júl 2020 - 16:14

Medial Banana sú Nedotknuteľní. Dlhoočakávaný album predstavia aj v Žiline už v piatok 24. júla!

Slovenské reggae dosiahlo svoj ďalší významný míľnik. Po vyše štyroch rokoch si do svojej diskografie zapisuje kapela Medial Banana svoj tretí radový album s názvom Nedotknuteľní, ktorý predstavia v piatok 24. 7. aj v žilinskom SMER KLUBE 77.

Najvýraznejší domáci predstavitelia žánrov reggae a dancehall vydávajú svoj nový, dlho ohlasovaný a ešte dlhšie očakávaný počin pod hlavičkou dvorného vydavateľstva Reggae Callin‘ Records v distribúcii Warner Music. Album je dostupný na všetkých streamovacích službách ako Spotify, Deezer, Tidal či Apple music a zberatelia sa dočkajú CD aj vinylov!


Nový album Medial Banana vznikal takmer celý v domovskom štúdiu Wellders v Bratislave a obsahuje trinásť autorských skladieb, o ktorých mix sa postaral Jaro Žigo Jr. a o master američan Chris Graham. Pestrosť žánrových presahov jednotlivých členov sa aj tentokrát prejavuje v mimoriadnej rôznorodosti materiálu, avšak s charakteristickým ‚banánovským‘ zvukom.

Nájdeme tu vedľa seba rub-a-dub hymnu „Rudebwoy“, energický drum’n’bass „One Love“ s anglickým Mc Jimmy-m Dangero-m, uvoľnený letný hit „Slnečné brýle“, či recesistické roots reggae „Detektív vyčmuchal“.


Silný ohlas zaznamenáva hlavne singel „Staré časy“, ktorý je výsledkom spolupráce so spriatelenou kapelou Polemic či tanečný hit „Môžem všetko“.

Na potenciálny úspech v mainstreamových vodách má našliapnuté aj titulná zaľúbená pieseň „Nedotknuteľní“ s chytľavým refrénom a štipľavými slohami. Vydanie albumu sprevádza aj uletený nový klip z chránenej dielne Nefkus na skladbu „Život ide ďalej“, ktorá síce neplánovane, ale pomerne trefne vystihuje aktuálnu dobu koronovú. 

Vstupenky: 
http://www.smer77.sk/rezervacia-vstupeniek/

Web klubu: 
http://www.smer77.sk/ 

Facebook event: 
https://www.facebook.com/events/563810504303464/

Miesto: Smerr Klub 77
Dátum: 24.07.2020 - 19:30
8 zdieľaní
Zdroj: PR Smer Klub 77

Dopravný servis
Strečno
Kolóna
20:43
Strečno
Kolóna
20:25
Košická
Policajná hliadka
19:59
Strečno
Policajná hliadka
18:29
Belá
Policajná hliadka
18:25
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia