Dnes najčítanejšie
Počet návštevníkov zatopeného Lomu Kraľovany rastie, s ním aj incidenty, odpad a statická doprava

19 júl 2020 - 18:00

Oldies párty na pláži, Malalata aj open air párty. Kam sa cez leto v Žiline oplatí ísť zabaviť?

K letu jednoducho patria grilovačky, stretnutia s priateľmi a kopec zábavy. Dať si vonku pohár prosseca, alebo zatancovať si na obľúbenú hudbu si tento rok vážime akosi viac. Prinášame inšpiráciu na niekoľko podujatí, ktoré si užijete, či už máte 18, 30 alebo 50. Stačí navštíviť eXtreme park Žilina – miesto kde to žije.   

Víkendy nabité hudbou

Poznáte ten pocit, keď si na dovolenke po celom dni sadnete do príjemného podniku alebo reštaurácie, objednáte super jedlo, pizzu, drinky alebo vodnú dymku, oddychujete, užívate si pohodu?

Presne toto môžete počas celého leta zažívať v eXtreme parku. Počas piatkových a sobotných večerov sa o hudba starajú Stanley White, RitchArt a RAY PAERON. Nedeľné západy slnka patria dvojici Fricko Brothers


Oldies party na piesku pod hviezdami

Ak ste sa radi bavíte na oldies hity, nenechajte si ujsť Oldiesku už v sobotu 25. júla v eXtreme parku. Čaká vás DJ Majco, ktorého poznáte aj z legendárnych oldies party v Event House, najväčšie hity 90. rokov, letné cocktaily, VIP zóna s welcome drinkom a poriadna zábava. Pripomeňte si hity, ktoré vám hrali z kaziet a walkmanov. 

Viac informácií a vstupenky.

Malalata na pláži 

V sobotu 1. augusta sa na vás teší živelá Malalata a DJ-i Stanley White & RitchArt. Pripravte sa na balkan beats, gypsy music, reggae, world music v podaní DJ-skej dvojice Malalata. 

Viac informácii a vstupenky.


Letné open air párty

Týmto letný program v eXtreme parku nekončí. V polovici augusta nás čaká dávka elektronickej hudby priamo z mega stagu na piesku pod názvom Be Alright. Letné prázdniny tradične uzatvorí párty Stay Fresh! Máte sa na čo tešiť! 

Informácie o podujatiach nájdete na facebook stránke eXtreme park Žilina alebo na www.extremepark.sk/podujatia.231 zdieľaní
Zdroj: PR eXtreme park

Dopravný servis
Strečno
Kolóna
20:43
Strečno
Kolóna
20:25
Košická
Policajná hliadka
19:59
Strečno
Policajná hliadka
18:29
Belá
Policajná hliadka
18:25
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia