Dnes najčítanejšie
S testovaním začali aj v Kia Motors pri Žiline, za prvý deň stihli otestovať 1200 zamestnancov

03 júl 2020 - 15:52

Cyklistické talenty sa predstavia už v sobotu v Rajeckých Tepliciach, medzi nimi aj žilinské nádeje

Foto: Cyklistické talenty sa predstavia už v sobotu v Rajeckých Tepliciach, medzi nimi aj žilinské nádeje
Foto: archív CyS Žilina

Talenty domácej cyklistiky vrátane žilinských sa predstavia už v sobotu 4. júla 2020 na kritériu ulicami mesta Rajecké Teplice, ktoré organizuje CyS – Akadémia Petra Sagana v spolupráci s hotelom Skalka a mestom Rajecké Teplice. Už jubilejný 20. ročník sa uskutoční aj za účasti divákov. 

Cyklistická sezóna sa na Slovensku rozbehla na plné otáčky. Po pretekoch na letisku v Hričove, ktoré boli zaradené do kalendára Slovenského pohára v cestnej cyklistike 2020, avšak bez účasti divákov, sa môýe verenjnosť prísť pozrieť na cyklistov už tento víkend v Rajeckých Tepliciach.

Štart je naplánovaný o 12:00 hodine na Školskej ulici pri mestskom úrade Rajecké Teplice. Okrem športových cyklistov sú súčasťou kritéria aj preteky pre deti predškolského a školského veku, ktoré môžu štartovať na ľubovoľných bicykloch.

„Prihlasovanie na preteky bude prebiehať vo vestibule mestského úrad v Rajeckých Tepliciach 10:00 do 11:30 hod. Dĺžka okruhu je 950 metrov a počet okruhov bude prispôsobený jednotlivým kategóriám podľa veku detí. Najlepšie 3 deti z každej vekovej skupiny dostanú malú pozornosť a diplom. Touto cestou pozývame na štart všetky deti z okolia a celej Rajeckej doliny!“ uzavrel Matej Vyšňa z Cys - Akadémie Petra Sagana. 

 

Miesto: Rajecké Teplice
Dátum: 04.07.2020 - 12:00
57 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Dopravná nehoda
18:27
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
18:07
Strečno
Jama na ceste
18:07
Strečno
Policajná hliadka
17:57
Strečno
Kolóna
17:43
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia