Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Na ceste pod Strečnom sa osobné auto prevrátilo na strechu, tvoria sa kolóny

30 jún 2020 - 09:43

Koncert v záhrade: Ján Kopčák a Musica Vista

Ján Kopčák - koncertný hráč a aranžér, ktorý spolupracuje s hudobníkmi a kapelami ako IMT Smile, Marián Čekovský Band, Eniesa, Peter Lipa, Martin Valihora, Peter Adamkovič, Roman Vitkovský, Zuzana Mikulcová, Ján Hajnal, Pappylon, ZVA 12-28 band, Gregoriana a iní.

V projekte s MUSICOU VISTOU prináša program zameraný na tvorbu argentínskeho skladateľa Astora Piazzollu, ktorý sa považuje za tvorcu štýlu tanga nueva. Toto tango v sebe zahŕňa prvky jazzu a klasickej hudby. Jeho diela dopĺňa o improvizácie a prechody medzi skladbami za pomoci práce s efektmi, looprom a rôznymi inými zvukovými možnosťami nástrojov. Príďte si vypočuť temperamentné tango v jeho netradičnej podobe. A áno, zaznie aj slávne libertango!

 

Vystúpia Ján Kopčák (saxofón), Katarína Bírošová (husle), Diana Čornaková (fagot), Ivana Mikundová (cimbal) a Zuzana Srogončíková Melicharová (klavír).


V prípade nepriaznivého počasia sa koncert uskutoční v hlavnej sále.

Kapacita sály je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk). Rezervované miesta budeme držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 18.45 hod.).

 

Vstup: 3,00 Eur (dospelí) / 2,00 Eur (študenti)
Mladiství (do veku 18 rokov), seniori a ZŤP - vstup zadarmo.


Miesto: Rosenfeldov palác
Dátum: 13.08.2020 - 19:00

0 zdieľaní

Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
22:00
Strečno
Práca na ceste
21:59
Rajecké Teplice
Práca na ceste
20:30
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
20:23
Košická
Stacionárny radar
19:56
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia