Dnes najčítanejšie
Letné prázdniny sa v obci Radôstka začali tragicky, v miestnom rybníku sa utopil 22-ročný mladík

29 jún 2020 - 16:57

AKTUÁLNE: Na ceste prvej triedy pri Kysuckom Lieskovci došlo k zrážke kamióna s osobným autom

Foto: AKTUÁLNE: Na ceste prvej triedy pri Kysuckom Lieskovci došlo k zrážke kamióna s osobným autom
Foto: Prezídium HaZZ

Na ceste prvej triedy I/11 medzi Žilinou a Čadcou došlo k vážnej nehode. Na mieste zasahujú hasiči z Čadce a Kysuckého Nového Mesta. Pri dopravnej nehode v katastri obce Kysucký Lieskovec sa zrazilo osobné vozidlo s kamiónom.

„Hasiči začali po príchode s okamžitým vyslobodzovaním vozidla, v ktorom sa nachádzala jedna osoba. Zranená osoba je v opatere záchrannej zdravotnej služby,“ spresňuje Prezídium Hasičského a záchranného zboru.

„Na ceste 1/11 v katastri obce Kysucký Lieskovec (okres Kysucké Nové Mesto), zrážka kamióna a osobného vozidla, cesta momentálne neprejazdná, na mieste záchranné zložky,“ potvrdilo Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Na miesto bola vyslaná aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby (VZZS) zo Žiliny. Premávka je úplne zastavená, autobusové linky môžu výrazne meškať.

„Z dôvodu dopravnej nehody pri obci Kys. Lieskovec a následného uzatvorenia cesty je nutné počítať s meškaním autobusov smerujúcich do Kys. Nového Mesta a z mesta do okolitých obcí,“ informuje SAD Žilina.

Aktualizácia

612 zdieľaní
Zdroj: Prezídium HaZZ

Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
04:10
Strečno
Práca na ceste
01:10
Mojšova Lúčka
Stacionárny radar
23:37
Strečno
Prekážka na ceste
23:09
Mojšova Lúčka
Kolóna
23:08
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia