Dnes najčítanejšie
Letné prázdniny sa v obci Radôstka začali tragicky, v miestnom rybníku sa utopil 22-ročný mladík

29 jún 2020 - 09:45

Historické centrum Žiliny oživí festival vína, vyskúšať môžete viac než stovku vzoriek

Historické centrum Žiliny už toto leto ožije festivalom, ktorý spojí milovníkov a producentov excelentného slovenského vína. Stretnutie týchto dvoch táborov bude strojcom nezabudnuteľnej atmosféry, vášnivých diskusií a nových prúdov myšlienok.

Podujatia sa zúčastní približne 20 vinárstiev z rôznych kútov Slovenska, ktoré ponúknu viac než 100 vzoriek vína. K dispozícii tak budú znamenité vína od značiek ako Karpatská perla, Víno Nichta, Berta, HR Winery, Frtus winery, Fundus regius, PD Mojmírovce, Víno z dvora, Zámocké vinárstvo, Habsburg, Vinárstvo Golguz, Kalina a Kinči či Pivnica Ladzany.

Jednotlivé vinárstva budú rozmiestnené po gastronomických prevádzkach v centre mesta, ako napríklad: Hotel Grand, Čáry máry, Trattoria, Café republika, Mon café, Caffé Trieste, Caffe Passage a ďalší...


Súčasťou podujatia bude aj lahodné jedlo v partnerských prevádzkach a sprievodný program

Žilinský WineFest však nebude len o degustácii vína a skvelom jedle, ale predovšetkým o dobrej zábave s priateľmi. Nezmeškajte preto šancu a rezervujte si lístky už teraz. Počet účastníkov festivalu je limitovaný.

Prvých 100 lístkov je už dostupných za zvýhodnenú cenu, zakúpiť sa dajú online v predpredaji na tootoot.fm, alebo offline v Artfóre na Mariánskom námestí.

Na registrácii obdržia účastníci štartovací balíček, ktorý bude obsahovať: Mapku festivalu, degustačný sklenený pohár, 5 € voucher na nákup vína, plátenú taštičku s mapkou festivalu a prekvapeniami od partnerov podujatia.

Podrobné informácie získate aj na stránke festivalu winefest.sk, alebo na Facebooku winefest facebook.com/WineFestZilina.

Registrácia od 13:00 hod. v Hoteli Grand


Miesto: Mariánske námestie, Žilina
Dátum: 22.08.2020 - 14:00    20:00

309 zdieľaní

Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
04:58
Strečno
Jama na ceste
04:41
Estakáda
Jama na ceste
04:29
Gbeľany
Práca na ceste
04:23
Lavobrezná
Jama na ceste
04:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia