Dnes najčítanejšie
Dve lekárky žilinskej nemocnice zvíťazili v prestížnej ankete TOP lekári na Slovensku
COVID-19 vývoj situácie v kraji

26 máj 2020 - 10:38
INZERCIA

Efektívna dezinfekcia suchou hmlou aj v Žiline: Dostane sa všade, nezanecháva stekance

Pri postupnom uvoľňovaní protipandemických opatrení je pre väčšinu prevádzkovateľov a firiem prioritou číslo jedna kvalitná dezinfekcia priestorov. Žilinská firma Blue leader cleaning service má vo svojej ponuke upratovacích a čistiacich služieb aj dezinfekciu suchou hmlou, ktorá má hneď niekoľko výhod:

„Náš stroj, ktorého hlavice sú od japonskej firmy Ikeuchi so 60 ročnou tradíciou, vytvára kvapky menšie ako 10 mikrónov. Takzvanou suchou hmlou bojovali v Číne a Taliansku proti novému koronavírusu. Výhodou je, že so strojom zahmlíme celú miestnosť, čím sa dezinfekcia dostane úplne všade - do každého kúta miestnosti, do každej trhlinky,“ vysvetľuje Sára Petržalová zo spoločnosti.

Vďaka tomu dochádza k efektívnej dezinfekcii všetkých povrchov a ovzdušia v miestnosti, hmla nezmáča priestory ani nezanecháva stekance. Práve preto je tak obľúbená aj pre dezinfekciu tých miest, v ktorých sa nachádzajú cenné prístroje, elektronika či papierové dokumenty.

Nemenej podstatnou výhodou je rýchlosť, napríklad vydezinfikovať 100 metrov štvorcových trvá približne 20 minút. Samotná náplň neobsahuje agresívne látky ani nezapácha, zároveň je však účinná proti celej škále mikroorganizmov. Strojom sa priestor nielen vyčistí a zbaví baktérií, ale aplikovaná hmla zvlhčí samotný vzduch.

„Keď po dezinfekcii zapne zákazník vzduchotechniku, ktorá následne vtiahne vytvorenú hmlu, vydezinfikuje aj ju. Tekutina, ktorá sa vlieva do stroja, je nezávadná. Preto môžu byť v miestnosti aj ľudia. Garantujeme maximálnu diskrétnosť, vďaka tomuto riešeniu sa zákazník nemusí báť o nič cenné, čo má v priestoroch - môže tam ostať s nami a sledovať priebeh čistenia,“ dodáva majiteľka.

Ak by ste mali záujem, do náplne na výrobu hmly je možné pridať vôňu podľa želania a prevoňať ňou celý priestor. Odborníci z Blue leader cleaning service sú časovo flexibilní, takže v prípade špeciálnej požiadavky je možné dezinfikovať napríklad prevádzky a kancelárie aj mimo pracovnej doby - počas víkendov či v noci.

Dezinfekcia suchou hmlou v Žiline nie je jedinou špecializovanou službou spoločnosti, podľa individuálnych potrieb môžete využiť aj dezinfekciu ozónom. Ten sa rovnako dá použiť na všetky povrchy miestnosti ako stropy, steny či okná.

Využiť môžete tiež profesionálne upratovanie bytov, domov či kancelárií a priemyselných hál. V portfóliu služieb nájdete aj tepovanie, postrekovú dezinfekciu, čistenie bazénov, dezinfekcia klimatizácií či priemyselné čistenie podláh.

 

S výberom najvhodnejšej metódy Vám pomôžu odborníci Blue leader cleaning service na 0914 259 558 alebo www.blueleader.sk

 

 


Dopravný servis
Kragujevská
Policajná hliadka
08:40
Strečno
Jama na ceste
08:39
Priemyselná
Jama na ceste
08:30
Strečno
Jama na ceste
08:28
Košická
Jama na ceste
08:25
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia