Dnes najčítanejšie
Primátorovi Rajca niekto poslal biely prášok, mestský úrad museli uzatvoriť

19 máj 2020 - 13:02

Žilinský hádzanársky klub Slovan Malá Fatra odštartoval aktívnu prípravu na novú sezónu

Foto: Žilinský hádzanársky klub Slovan Malá Fatra odštartoval aktívnu prípravu na novú sezónu
Foto: Slovan Malá Fatra

Mladí žilinskí hádzanári a hádzanárky zahájili aktívnu prípravu na novú sezónu. Hráči, ktorí sa zapojili do tréningového procesu a robia maximum pre svoj športový rast, získajú odmenu. Vedenie klubu Slovan Malá Fatra si pre poctivých športovcov pripravilo prekvapenie, to im odovzdá už tento piatok.

„Tréningová činnosť je zatiaľ zameraná na všeobecnú pohybovú prípravu, keďže hádzaná je halový šport a haly zatiaľ nemáme otvorené. Od 1.júna však predpokladáme presun do hál, kde budeme pokračovať už v špecifických hádzanárskych tréningoch,“ uvádza klub na svojej stránke.

Všetci, ktorí sa doteraz zúčastňovali tréningov vo vonkajšom prostredí a budú v nich pokračovať do konca mája, významne zlepšujú svoje pohybové schopnosti a budú veľmi dobre pripravení na nadchádzajúcu sezónu.

„Zároveň vítame nových hráčov, ktorí sa k nám pripojili a rozšírili naše rady. Veríme, že chalani nájdu v hádzanej záľubu a pri tréningoch v halách nám naplno ukážu svoje schopnosti. Onedlho sa pustíme do strieľania gólov.“

Hádzanársky klub stále intenzívne hľadá ďalších a ďalších budúcich hádzanárov a hádzanárky pre novú sezónu. Príďte si tento zaujímavý šport vyskúšať a zapojte sa do veselej rodiny športovcov.

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

74 zdieľaní
Zdroj: Slovan Malá Fatra

Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
04:37
Strečno
Zver pri ceste
21:37
Brodno
Prekážka na ceste
20:15
Porúbka
Policajná hliadka
20:09
Strečno
Prekážka na ceste
19:38
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.